OnePlus 9T może nie ukazać się w tym roku. Smartfon trafił do kosza?

OnePlus 9T może nie ukazać się w tym roku. Smartfon trafił do kosza?

Na OnePlus 9T czeka niemało osób. Nie mamy dla nich dobrych wieści, bowiem tegoroczna premiera smartfona stanęła pod znakiem zapytania. Przypomnijmy, że wedle pierwotnego planu wprowadzenie telefonu do sprzedaży miało nastąpić w czwartym kwartale 2021 roku.

Jednak doniesienie lekaera Maxa J. sugeruje wręcz, że OnePlus 9T został anulowany. Nie znamy powodu decyzji producenta, aczkolwiek sugeruje się tutaj np. problemy z globalnymi dostawami niezbędnych do powstania sprzętu komponentów lub chęć posiadania mniej zróżnicowanego katalogu produktów. Wpływ na to mogła mieć też głębsza integracja firmy z Oppo. Nie wiemy, czy telefon trafił do kosza albo ujrzy światło dziennie dopiero za rok. OnePlus lubi zmieniać zdanie czego idealnym przykładem jest wersja 9E. Ponadto nie są to potwierdzone rewelacje i należy do nich podchodzić z dystansem licząc, że smartfon trafi do sklepów.

Według jednego z leakrów OnePlus 9T nie pojawi się w 2021 roku.

OnePlus 9T może nie ukazać się w tym roku. Smartfon trafił do kosza?

Jeśli chodzi o specyfikację, to siłą OnePlus 9T miał być aparat fotograficzny. Mieliśmy otrzymać 108 Mpix obiektyw główny + 48 Mpix obiektyw ultraszerokokątny + teleobiektyw i minimum 5-krotny zoom optyczny. Wewnątrz znalazłby się procesor Qualcomm Snapdragon 888, czyli chyba jeden z najczęściej wykorzystywanych SoC w historii smartfonów, chociaż mówiono o opcji zastosowania jego mocniejszej wersji Snapdragona 888 Plus i najpewniej na taką by się właśnie zdecydowano. Do tego wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 120 Hz. Smartfon pojawiłby się w dwóch edycjach - podstawowej oraz Pro, z kolei ceny 969-1250 dolarów.

OnePlus 9T może nie ukazać się w tym roku. Smartfon trafił do kosza?

Tymczasem OnePlus pokazał ostatnio smartfon z innej serii. Chodzi o Nord 2, którego sercem jest układ MediaTek Dimensity 1200-AI wykonany w 6 nm procesie technologicznym wspomagany przez 6/8/12 GB pamięci RAM. Oprócz tego zastosowano aparat główny 50 Mpix Sony IMX766 (f/1.88) z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) + obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix. Fani zdjęć selfie mogą liczyć na kamerę 32 Mpix zlokalizowaną z przodu obudowy.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 9T może nie ukazać się w tym roku. Smartfon trafił do kosza?

 0