Overwach 2 niczym Diablo Immortal? Odblokowanie wszystkiego dla jednej postaci ma zająć lata

Overwach 2 niczym Diablo Immortal? Odblokowanie wszystkiego dla jednej postaci ma zająć lata

Overwatch 2 jest darmową grą z opcjonalnymi mikropłatnościami, która na start wprowadziła nową postać. Okazuje się, że odblokowanie wszystkich elementów dla niej może zając kilka lat.

Ovetwatch 2 na start wprowadził postać Kiriko i jak wynika z obliczeń użytkowników Reddita odblokowanie wszystkich rzeczy z nią związanych ma zająć nawet 5 lat. Do odblokowania pozostaje pięć skórek, trzy emotikony, pięć pamiątek, pięć ozdób do broni, dwie zwycięskie pozy, dziewięć kwestii głosowych, dziesięć płatnych sprayów, dwa wyróżnienia i dwa dropy na Twitchu, które wymagają 11 godzin czasu oglądania. Warto zaznaczyć, że w drugiej części zmieniono sposób odblokowywania przedmiotów - robimy to za pomocą monet. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przyspieszyć ten czas i na zakup 16500 monetek wyłożyć około 780 złotych.

Odblokowanie wszystkich przedmiotów dla jednej postaci w Overwatch 2 może zająć nawet 5 lat.

Jeżeli nie chcemy płacić, tygodniowo zgarniamy 60 monet, więc na zebranie przytoczonych 16 tysięcy monet zajmie nam 260 tygodni. Monety zarabiamy wykonując cotygodniowe wyzwania i wychodzi, iż potrzebujemy 28 sezonów, żeby uzbierać konieczną pulę. To dotyczy tylko jednego bohatera, a przecież w grze znajdziemy również inne postacie nie licząc tych, które będą wprowadzone w przyszłości. Są to jednak przedmioty kosmetyczne więc da się bez nich żyć, aczkolwiek nie zabraknie graczy lubiących wydawać pieniądze czy poświęcać czas na ich odblokowanie. Dodatkowo to tylko matematyczne wyliczenia.

Nie wszystko zdobędziemy za darmo taka jest bowiem natura gier free-to-play, twórcy, mimo iż proponują darmowy dostęp do rozgrywki, to jednak muszą na czymś zarabiać. Z drugiej strony grind w Overwatchu 2 jest dość trudny. Dla samych skórek, których jest pięć, potrzebujemy 2200 monet, co przekłada się na 36 tygodni zbierania. OV2 nie zaliczył udanego debiutu ze względu na problemy z serwerami i kolejkami, które trapiły graczy na początku. Dochodziły do tego ataki DDoS na infrastrukturę sieciową produkcji.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Overwach 2 niczym Diablo Immortal? Odblokowanie wszystkiego dla jednej postaci ma zająć lata

 0