Pierwszy odcinek Rodu smoka dostępny za darmo na YouTubie, ale jest pewien haczyk

Pierwszy odcinek Rodu smoka dostępny za darmo na YouTubie, ale jest pewien haczyk

Ród smoka bije kolejne rekordy i wygląda na to, że fani Gry o tron byli spragnieni nowej historii osadzonej w świecie Westeros. Pierwsze opinie wskazują zaś na to, że serial, jak na razie, trzyma wysoki poziom, ale jeśli nadal nie jesteście przekonani, to możecie sprawdzić pierwszy odcinek za darmo

Nie da się ukryć, że finał Game of Thrones pozostawił wielu widzów rozczarowanych i choć trudno zadowolić wszystkich zakończeniem tak popularnej produkcji, to jednak wśród widzów panuje konsensus, że wizja zaprezentowana przez HBO w ostatnim sezonie pozostawiała wiele do życzenia. W związku z tym wielu fanów Gry o tron może mieć opory, aby opłacić HBO Max w celu obejrzenia spin-offu serii, czyli Rodu smoka. Jest jednak możliwość, by posmakować serialu i sprawdzić, czy to coś dla nas, ponieważ HBO udostępniło pierwszy odcinek na YouTube za darmo.

Jest możliwość, by posmakować serialu i sprawdzić, czy to coś dla nas, ponieważ HBO udostępniło pierwszy odcinek na YouTube za darmo.

Pierwszy odcinek to wprowadzenie dla historii, która rozgrywa się 200 lat przed wydarzeniami z Gry o tron (która jest teraz do obejrzenia w 4K HDR na HBO Max). Ród smoka skupia się na białowłosej rodzinie Targaryenów, którzy panują w Westeros, wykorzystując do tego smoki. 

Niestety HBO Max nie udostępniło pierwszego odcinka serialu na YouTube w naszym kraju (zdaje się, że akcja jest ograniczona do Stanów Zjednoczonych), więc chcąc go obejrzeć za darmo musimy posiłkować się VPN. Tymczasem, jeśli szukacie innego wysokobudżetowego serialu fantasy, pierwsze odcinki Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy w miniony piątek zadebiutowały na ​​Amazon Prime.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pierwszy odcinek Rodu smoka dostępny za darmo na YouTubie, ale jest pewien haczyk

 0