Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze komputery stacjonarne

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze komputery stacjonarne

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze komputery stacjonarne

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są komputery stacjonarne. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas zestawów:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze komputery stacjonarne

  Link do ankiety

 

Chillblast Fusion Daybreak Gaming PC

Plebiscyt For Gamers 2019

Chillblast to producent, który cieszy się dużym uznaniem w Wielkiej Brytanii i postanowił udowodnić nam swoje racje na naszym rynku. Fusion Daybreak Gaming PC (link do testu) oparto na komponentach SilentiumPC, którego sercem jest AMD Ryzen 5 3600 oraz karta graficzna NVIDIA RTX 2060.

Corsair ONE i160 i9-9900K

Plebiscyt For Gamers 2019

to także kontynuacja jednego z poprzednich modeli, które mieliśmy okazję testować, a konkretnie Corsair One Pro (link do testu). Idąc z duchem czasu Corsair uaktualnił swoje najwydajniejsze jednostki, i tak w znajdziemy Core i9 9900K oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti

MSI Trident X 9th

Plebiscyt For Gamers 2019

MSI Trident X w wersji z Core i7 9700K oraz GeForce RTX 2080 (link do testu) jest zapakowaną w bardzo ciekawą, niewielką i zgrabną obudowę maszyną do gier i półprofesjonalnych zastosowań. Komputer zapakowano  w oryginalną, a zarazem unikalną obudwę, która ma objętość niewiele ponad 10 litrów, a komputer w niej zbudowany jest wypełniony elementami podświetlenia RGB.

Actina PBM I5-9600K/16/256/2060/AIO280/Win10

Plebiscyt For Gamers 2019

Nominowany komputer oparto o wysokiej jakości komponenty, które zostały starannie dobrane. W standardzie otrzymujemy chłodzenie procesora w postaci AIO LC, ładną obudowę ze szkłem hartowanym. Za wydajność w grach odpowiada tandem procesora Intel i5 9600K oraz karta graficzna RTX 2060.

HIRO 303 Z370I5K9-H246

Plebiscyt For Gamers 2019

PC-ty HIRO to zestawy oparte na najlepszych komponentach uznanych marek jak be quiet!, WD, G.Skill, GoodRAM, MSI i Intel, zestawy są bardzo konfigurowalne, możemy wybierać pomiędzy kompaktowym chłodzeniem wodnym lub powietrznym. Komputery HIRO to nietuzinkowy wygląd i wysoka wydajność w grach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze komputery stacjonarne

 0