Chillblast Fusion Daybreak Gaming PC - test gotowego PC dla graczy

Chillblast Fusion Daybreak Gaming PC - test gotowego PC dla graczy

Test komputera Chillblast Fusion Daybreak Gaming PC można uznać za sporą niespodziankę, ponieważ na naszym portalu rzadko recenzujemy gotowe zestawy PC, szczególnie takie składane z powszechnie dostępnych komponentów, które nie są autorskimi konstrukcjami danego producenta. Wynika to z faktu, że bardzo duża część użytkowników pecetów, szczególnie tych mieniących się entuzjastami, samodzielnie składa swoje „blaszaki”, co nie wynika z faktu, że tak będzie taniej i z przekonania, iż przeważnie także lepiej. Nie da się bowiem ukryć, że tzw. „marketowe składaki” lub też zestawy oferowane często na portalach aukcyjnych nie cieszą się najlepszą opinią wśród doświadczonych graczy, ponieważ stosowane w nich komponenty często nie są najwyższej jakości lub też są źle dobrane, a do tego podłączenie wszystkiego plątaniną kabli woła o pomstę do nieba. Doświadczona angielska marka Chillblast od lat udowadniania, że nie musi to tak wyglądać, oferując zestawy złożone z myślą o wymagających grach, które zawierają markowe podzespoły, dobrane w optymalny sposób i złożone w sposób godny prawdziwego pecetowego pedanta.

Chillblast to producent, który cieszy się dużym uznaniem w Wielkiej Brytanii, postanowił udowodnić nam swoje racje, podsyłając do testów właśnie Fusion Daybreak Gaming PC.

Producent, który cieszy się dużym uznaniem w Wielkiej Brytanii, postanowił udowodnić nam swoje racje, podsyłając do testów właśnie Fusion Daybreak Gaming PC. Jest to zestaw złożony z myślą o graczach, którzy oczekują po nowym PC wysokiej wydajności bez rujnowania własnego budżetu. Zastosowana tu kombinacja procesora AMD Ryzen 5 3600 oraz wciąż bardzo świeżej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER gwarantować ma możliwość ogrywania najnowszych produkcji na wysokich detalach. Jeśli zaś chodzi o pozostałe komponenty, to na pierwszy rzut oka też nie ma się do czego przyczepić, ponieważ otrzymujemy 16 GB pamięci RAM DDR4-3200 w układzie dwukanałowym, szybki dysk SSD M.2, pojemny magazyn danych HDD, stylową obudowę oraz wydajne chłodzenie. Chillblast kieruje ten sprzętu do entuzjastów wirtualnej rzeczywistości, osób tworzących autorskie materiały, e-sportowców oraz streamerów.

Specyfikacja Chillblast Fusion Daybreak Gaming PC

  •        Obudowa: SilentiumPC Signum SG1X TG
  •        Chłodzenie: Fera 3 HE1224 RGB
  •        Zasilacz: SilentiumPC Supremo M2 550W
  •        Płyta główna: Asus PRIME B450M-A
  •        Procesor: AMD Ryzen 5 3600
  •        Dysk systemowy: 256GB SSD M.2
  •        Dysk twardy: 1TB HDD
  •        Pamięć systemowa: 16GB DDR4 3200MHz (2 x 8)
  •        Karta graficzna: GeForce RTX 2060 Super 8GB
  •        OS: Windows 10 home 64 bit

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Chillblast Fusion Daybreak Gaming PC - test gotowego PC dla graczy

 0