Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023 wystartował! Weź udział i wygraj GeForce'a RTX 3060 Ti!

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023 wystartował! Weź udział i wygraj GeForce'a RTX 3060 Ti!

Plebiscyt ITHardware właśnie wystartował! Po dłuższej przerwie wracamy z naszym corocznym cyklem przyznawania nagród najlepszym urządzeniom, jakie mogliśmy zakupić w okresie styczeń-grudzień poprzedniego roku. Tak, jak i zawsze zresztą, poprawne zgłoszenia wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania jest 120 nagród - w tym karta graficzna GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X!

Plebiscyt ITHardware podzielony został na trzy główne etapy, potrwa miesiąc (dwa tygodnie na etap 1 i dwa tygodnie na etap 2), a jego pierwszą cześć możecie zobaczyć na osobnej podstronie. W pierwszej części znajdziecie produkty oraz marki wytypowane przed redaktorów poszczególnych sekcji, ale nie martw się, jeśli nie widzisz swojego ulubionego urządzenia w danej kategorii - w każdej chwili możesz je dodać! Pierwszy etap Plebiscytu to właśnie zgłoszenia. Każdy ma możliwość zgłoszenia dowolnego produktu mającego premierę w roku 2023, w każdej kategorii, a liczba zgłoszeń na dane urządzenie zadecyduje o tym, czy takowy pojawi się w etapie drugim. W pierwszym etapie zauważycie kilka wytypowanych przez redakcję urządzeń. Pierwszy etap potrwa od 1.03.2024 do 15.03.2024.

Pamiętaj! Udział w konkursie, w którym do wygrania są nagrody rzeczowe wraz z laptopem gamingowym, wezmą wyłącznie osoby, spełniające poniższe założenia:

 • Poprawnie zgłoszą produkt w pierwszym etapie
 • Poprawnie zagłosują w drugim etapie
 • Odpowiedzą na pytanie konkursowe

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2024: Etap 1 - dodawanie produktów

W pierwszym etapie każdy czytelnik ma prawo dodać jeden produkt do każdej kategorii. Pierwszy etap już wystartował i potrwa do 15.03.2024, kiedy to nastąpi przejście na etap drugi.

Jak poprawnie dodać nowy produkt w etapie 1 Plebiscytu ITHardware For Gamers 2024? Nic prostszego. Wystarczy, że:

 • W odpowiedniej rubryce wpiszesz model oraz markę
 • Wpiszesz swój adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia
 • Zaakceptujesz postanowienia wyszczególnione w Regulaminie i udowodnisz, że nie jesteś robotem (no chyba, że jesteś, ale sprytnie udajesz, że nie jesteś. Winszujemy!)
 • Klikniesz w link aktywacyjny wysłany na podanego przez Ciebie maila

Pamiętaj. Tylko poprawne zgłoszenia wezmą udział w Konkursie, w którym do wygrania jest laptop gamingowy oraz wiele innych nagród!

 

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2024: Etap 2 - głosowanie

Drugi etap to już głosowanie. Każdy ma prawo zagłosować na maksymalnie dwa produkty z każdej kategorii, ale należy zagłosować na przynajmniej jeden w każdej kategorii, by zgłoszenie zostało uznane za poprawne. Etap drugi wystartuje dokładnie 16.03.2024 i potrwa kolejne 14 dni - po tym okresie nastąpi etap trzeci, w którym wytypowani zostaną zwycięzcy w każdej kategorii produktowej. W drugim etapie głosowanie zostało połączone z odpowiedzią na pytanie konkursowe naszego Plebiscytu (do wygrania laptop gamingowy MSI!) i odpowiedź na nie jest konieczna do tego, by wziąć w takim konkursie udział.

Jak wyglądają poprawne zgłoszenia w etapie 2? To proste!

 • Zagłosuj na przynajmniej jeden i maksymalnie dwa produkty w każdej kategorii
 • Wpisz swój adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia
 • Zaakceptuj postanowienia w Regulaminie i udowodnij, że nie jesteś robotem (no chyba, że jesteś, ale sprytnie udajesz, że nie jesteś - ponownie winszujemy!)
 • Odpowiedz na pytanie konkursowe
 • Kliknij w link aktywacyjny, który został wysłany na Twój adres e-mail

Pamiętaj. Tylko poprawne zgłoszenia wezmą udział w Konkursie, w którym do wygrania jest laptop gamingowy oraz wiele innych nagród!

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023 - nagrody

Plebiscyt ITHardware For Gamers 2024: Etap 3 - ogłoszenie zwycięzców

4.04.2024 roku nastąpi ogłoszenie wyników Plebiscytu ITHardware For Gamers 2023. Wygrywa ten produkt (lub marka), który uzyskał największą liczbę głosów. Producenci urządzeń (lub marka) zostaną nagrodzeni naszą specjalnie przygotowaną statuetką, a wszystkie poprawne zgłoszenia czytelników zostaną poddane analizie. Wygrywa poprawne zgłoszenie, którego odpowiedź na pytanie konkursowe spodobała nam się najbardziej!

Gra jest jak widać warta świeczki, bo wygrać można naprawdę atrakcyjne nagrody, w tym laptop gamingowy MSI . Z góry dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy wzięli udział w Plebiscycie. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową. Prosimy też zapoznać się z regulaminem konkursu. Regulamin znajdziecie również na stronie Plebiscytu.

Aż 120 nagród w Plebiscycie ITHardware For Gamers 2023

Na czytelników, którzy poprawnie zgłoszą swój produkt w przynajmniej jednej kategorii w etapie 1, zagłosują na przynajmniej jeden produkt w każdej kategorii w etapie 2 (maksymalnie dwa produkty na jedną kategorię) oraz odpowiedzą na pytanie konkursowe, czekają atrakcyjne nagrody! Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy aż 120 szczęśliwców, którzy zgarną fizyczny sprzęt gamingowy lub kod aktywujący roczną licencję w oprogramowaniu EaseUS Partition Master. Co dokładnie czeka na zwycięzców?

Miejsce 1 - karta graficzna KFA2 NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X 1-Click OC

Miejsce 2 - Fotel gamingowy Genesis Nitro 650

Miejsce 3 - Klawiatura gamingowa Genesis Thor 303 TKL Silent Switch

Miejsce 4-120 - kod aktywujący roczną licencję oprogramowania EaseUS Parition Master

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt ITHardware For Gamers 2023 wystartował! Weź udział i wygraj GeForce'a RTX 3060 Ti!

 0