PNY ogłasza specyfikację nowych pamięci RAM DDR5 z serii XLR8 Gaming i Performance

PNY ogłasza specyfikację nowych pamięci RAM DDR5 z serii XLR8 Gaming i Performance

PNY ogłosiło specyfikację nadchodzących produktów PNY Performance DDR5 Desktop Memory oraz XLR8 Gaming. W skład trzech nowych modeli wchodzą moduły XLR8 Gaming MAKO i MAKO RGB, pracujące z częstotliwością 5600 MHz i opóźnieniem CAS 36, oraz pamięć RAM z serii PNY Performance zgodna ze standardami JEDEC.

Moduły XLR8 Gaming MAKO i MAKO RGB zostały zaprojektowane z myślą o graczach oraz entuzjastach sprzętu. Konstrukcje obu modułów posiadają aluminiowe rozpraszacze ciepła z elementami inspirowanymi ostronosem atlantyckim, zwanym również rekinem mako, od którego wzięły swoją nazwę. Logo XLR8 i napis GAMING są dumnie wyryte z boku modułu, a srebrne, skośne linie reliefu są wtopione w rozpraszacz ciepła, aby odbijać światło innych komponentów i zapewnić wyjątkowy styl. Model MAKO RGB jest wyposażony w jasne diody LED, które oferują doskonałe wrażenia świetlane RGB. Ich światło jest rozpraszane przez geometryczną, polimerową osłonkę. Użytkownicy będą mogli dostosowywać oświetlenie modułów za pomocą głównego oprogramowania do sterowania i synchronizacji RGB płyty głównej.

Moduły XLR8 Gaming MAKO i MAKO RGB zostały zaprojektowane z myślą o graczach oraz entuzjastach sprzętu.

PNY ogłasza specyfikację nowych pamięci RAM DDR5 z serii XLR8 Gaming i Performance

Użytkownicy którzy chcą przejść na DDR5, ale nie potrzebują dodatkowego blasku, overclockingu, aluminiowych rozpraszaczy ciepła lub podświetlenia RGB, czyli cech charakterystycznych dla linii Mako, będą mogli zdecydować się na wybór PNY Performance DDR5. Moduły z tej serii również będą wykorzystywać najnowszą technologię DRAM. PNY testował nowe moduły ze swoimi partnerami spośród producentów płyt głównych, w tym ASRock, ASUS, Gigabyte i MSI, aby zapewnić jak największą kompatybilność i możliwość zwiększania osiągów. Podczas kompleksowych testów moduły XLR8 Gaming MAKO zostały nawet podkręcone do 6400 MHz.

Ponieważ wszystkie modele są kompatybilne z Intel XMP 3.0, XLR8, Gaming MAKO jest w stanie zapewnić ekstremalne przetaktowanie i pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości swoich modułów MAKO DDR5. Wraz z procesorami Intel Alder Lake technologia DDR5 wkrótce stanie się standardem. Oczekuje się, że kolejni producenci procesorów wypuszczą swoje jednostki z obsługą DDR5 w 2022 roku. Pamięć PNY Performance DDR5 4800 MHz Desktop oraz modele z serii XLR8 Gaming MAKO będą dostępne w sprzedaży od pierwszego kwartału 2022 roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PNY ogłasza specyfikację nowych pamięci RAM DDR5 z serii XLR8 Gaming i Performance

 0