PowerColor RX 6700 XT Hellhound Spectral White - bielszej karty nie zobaczycie

PowerColor RX 6700 XT Hellhound Spectral White - bielszej karty nie zobaczycie

PowerColor pokazał nowego RX 6700 XT Hellhound w wersji Spectral White - jest to nowe wcielenie obecnego od marca na rynku czarnego Hellhounda. Popularność białych kart graficznych jest coraz większa i coraz większa ilość producentów wypuszcza swoje wersje w tej kolorystyce. Gracze w końcu mają dość monotonnych projektów, gdzie większość kart jest czarno-srebrna z opcjonalnym oświetleniem RGB, którym ewentualnie te karty się wyróżniają na tle konkurencji. Obok tej szarówki obserwujemy trend, w którym niektóre karty są ponownie wprowadzane na rynek w nowej białej szacie graficznej. Producenci zwykle wymieniają po prostu osłonę radiatora i tylną płytę, co z pewnością jest łatwe i tanie. Tylko kilka marek oferuje białe wzory PCB, które są oczywiście droższe w wykonaniu, ponieważ wymagają oddzielnej linii produkcyjnej.

PowerColor RX 6700 XT Hellhound Spectral White to prawdopodobnie najbardziej biała karta, jaka się do tej pory pojawiła.

PowerColor RX 6700 XT Hellhound Spectral White to prawdopodobnie najbardziej biała karta, jaka się do tej pory pojawiła. Projekt zakłada, że białe jest wszystko, co tylko możliwe, włącznie z niesamowicie wyglądającym białym PCB. Sama karta oczywiście nie różni się właściwie niczym poza kolorem, od swojego czarnego odpowiednika. RX 6700 XT Hellhound posiada dwa wentylatory 100 mm i pojedynczy wentylator 90mm pomiędzy nimi. Karta posiada 8 + 2-fazową konstrukcję VRM i jest zasilana przez podwójne 8-pinowe złącza zasilania. Taktowania to: bazowe 2321 MHz, Game: 2424 MHz i Boost: 2581 MHz.

Wokół półprzezroczystych wentylatorów zamontowano delikatne podświetlenie, ale w przeciwieństwie do czarnej wersji, w której wentylatory oświetlone były na niebiesko, tutaj mamy zachowaną konsekwencję i diody LED świecą na biało. Podświetlenie oczywiście można wyłączyć osobnym przełącznikiem. Nie znamy niestety w chwili obecnej ani ceny, ani nie posiadamy informacji na temat dostępności.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PowerColor RX 6700 XT Hellhound Spectral White - bielszej karty nie zobaczycie

 0