PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX - UPS przeznaczony do współpracy z modułami EBM

PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX - UPS przeznaczony do współpracy z modułami EBM

PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX to zasilacz UPS stworzony z myślą o ochronie krytycznych elementów, którego wyróżnia pełna integracja z chmurą Microsoft Azure.

Zasilacz PowerWalker VFI 1500 ICT IoT 3/3 BX wykonany jest w topologii Online, zamknięty został w obudowie typu tower. Ma on za zadanie poprawiać jakość napięcia wyjściowego i gwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki mechanizmowi podwójnej konwersji napięcia. Urządzenie wyróżnia się sprawnością na poziomie 100% i oferuje moc czynną 15000 W. UPS posiada wbudowany bypass serwisowy i wyróżnia się zerowym czasem przełączania w tryb awaryjny. Urządzenie może być sterowalne za pomocą smartfona z każdego miejsca na świecie.

PowerWalker VFI 1500 ICT IoT 3/3 BX wykonany jest w topologii Online, zamknięty został w obudowie typu tower.

PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX - UPS przeznaczony do współpracy z modułami EBM

Do połączenia służy aplikacja WinPower View, która dostępna jest zarówno na Androida, jak i iOS. Nabywca otrzymuje możliwość zdalnego sprawdzania parametrów pracy zasilacza czy zmieniania poszczególnych ustawień, a także przeprowadzenia analiz prowadzących do rozwiązania ewentualnych problemów. PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX daje możliwość stworzenia systemu, który w razie awarii jednego z UPS-ów przejmie całe obciążenie. Gdy jedna z jednostek ulegnie wyczerpaniu, przekazuje ona kontrolę nad systemem kolejnej.

Zasilacz w tym wariancie nie posiada dołączonych baterii - jest to jednostka zaprojektowana do współpracy z modułami EBM (External Battery Module). PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX posiada odpowiednie zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe. Dysponuje trzema złączami komunikacyjnymi: RJ45, R232 i USB. Jego zakres temperatury pracy wynosi od 0°C do 40°C, a maksymalny generowany hałas podczas pracy to 55 dB. Zintegrowany z chmurą zasilacz awaryjny PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX jest już dostępny w sprzedaży, a jego ceny zaczynają się od 2779 euro.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PowerWalker VFI 15000 ICT IoT 3/3 BX - UPS przeznaczony do współpracy z modułami EBM

 0