Poznaliśmy gry, które trafią do PS Plus w sierpniu

Poznaliśmy gry, które trafią do PS Plus w sierpniu

Sony ujawniło gry, które trafią do PS Plus w sierpniu. Na liście znajdziemy propozycję dla fanów popularnej niegdyś marki jeżdżenia na deskorolce czy Yakuzy.

Sony potwierdziło wcześniejszy wyciek zestawu gier, które 2 sierpnia zostaną udostępnione w ramach abonamentu PlayStation Plus Essential. Na liście są: Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS5 / PS4), Yakuza: Like a Dragon (PS5 / PS4) oraz Little Nightmares (PS4). Warto zaznaczyć, że wymienione gry dostaniemy za darmo i na stałe jeżeli mamy aktywną tę subskrypcję kosztującą 37 zł miesięcznie, 100 zł na 3 miesiące oraz 240 złotych rocznie. To najniższy poziom ze wszystkich trzech planów abonamentowych wprowadzonych jakiś czas temu przez Sony. Trzeba przyznać, iż producent PlayStation przygotował ciekawą kolekcję produkcji na sierpień. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 to dwie gry w zremasterowanej formie, które zadebiutowały w 2020 roku.

Poznaliśmy gry, które trafią do PS Plus Essential w sierpniu.

Za projekt nie odpowiada studio Neversoft tylko Vicarious Visions, czyli autorzy odpowiedzialni za odświeżoną trylogię Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. W przypadku Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 mamy do czynienia z pełnym remasterem co oznacza, że nie ograniczono się wyłącznie do podbicia rozdzielczości oraz kilku poprawek wizualnych a pełnego dostosowania oprawy graficznej do współczesnych standardów, choć nadal nie jest to remake. Obie części zawierają oryginalny soundtrack, oryginalne poziomy i tricki, aczkolwiek pokuszono się o dodanie kilku sztuczek sprawiających, iż tytuły są nowocześniejsza. Co ciekawe w planach były remastery Tony Hawk's Pro Skater 3+4, lecz powędrowały one do kosza.

Yakuza: Like a Dragon to kolejna odsłona serii. Głównym bohaterem gry jest Ichibana Kasuga, zaś akcja historii przenosi nas do 2019 roku i momentu kiedy protagonista opuszcza więzienie, w którym spędził 18 lat za zbrodnie popełnione przez swojego szefa. Bohater trafia do rodzinnej miejscowości i zostaje zdradzony przez dawnych towarzyszy, a następnie ląduje w Jokohamie. Little Nightmare jest doskonale znaną platformówką z akcją w mrocznym świecie. Naszym zadaniem jest pomóc Szóstce uciec z Paszczy – wielkiego, tajemniczego statku pełnego niegodziwych, wiecznie głodnych istot. Little Nightmare to platformówka 2.5D z akcją ukazaną z bocznej perspektywy. Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych platform i rozwiązywaniu zagadek.

Gry, które trafią do PS Plus Essential w sierpniu:

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS5 / PS4)
  • Yakuza: Like a Dragon (PS5 / PS4)
  • Little Nightmares (PS4)

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy gry, które trafią do PS Plus w sierpniu

 0