Poznaliśmy oficjalne daty najważniejszych wyprzedaży Steam

Poznaliśmy oficjalne daty najważniejszych wyprzedaży Steam

Fani promocji mogą zacierać ręce. Valve podało oficjalnie terminy trzech dużych wyprzedaży, które czekają nas na Steam do końca 2021 roku. Pierwsza wystartuje już za dwa dni i będzie związana z Halloween, a ostatnia potrwa do przyszłego roku.

Pierwsza z trzech dużych wyprzedaży na Steam rozpocznie się za dwa dni tj. 28 października i potrwa do 1 listopada 2021 roku. Będzie związana z Halloween. Kolejna to jesienna wyprzedaż, która rozpocznie się 24 i zakończy 30 listopada. Ostatnia to zimowa promocja przewidziana w okresie 22 grudnia 2021 roku - 5 stycznia 2022 roku i jest to idealny moment na zrobienie świątecznych zakupów. Gracze, którzy planują nabyć gry w niższych cenach mogą już odkładać niezbędne fundusze, ponieważ promocji będzie zapewne sporo i obejmą one nie tylko mniejsze produkcje indie, ale również wysokobudżetowe tytuły.

Valve ogłosiło terminy trzech dużych wyprzedaży na Steam.

Poznaliśmy oficjalne daty najważniejszych wyprzedaży Steam

Nie zabraknie także innych aktywności jak choćby nominacji do Nagród Steam. Aktualnie w sklepie Valve trwa kilka wyprzedaży. Jedna z nich to potrójny zestaw gier z serii Gears of War za 114,53 zł zamiast 357,97 złotych. Oprócz tego zaoferowano Watch_Dogs Bundle, w skład którego wchodzą dwie odsłony marki Ubisoftu za łącznie 71,95 złotych (standardowo 369,80 zł), czy gry ze wschodniej Europy i tutaj wybór pozostaje naprawdę spory, a przeceny sięgają nawet 80%. Promocja powinna przypaść do gustu osobom, które lubą tytuły indie. Obniżono też wartość Dead by Daylight kosztującego 35,99 zł.

Na koniec należy wspomnieć o obniżce Road 96, którego nabędziemy za 55,96 złotych. Co ważne produkcja aktualnie nie posiada polskiej wersji, ale Koch Media Polska zamierza spolszczyć tytuł od Digixart, aczkolwiek nie wiemy, kiedy aktualizacja zostanie wydana. Mimo tego jeżeli interesujemy się tą pozycją to tym bardziej trzeba mieć ją w swojej kolekcji chyba, że poczekamy na jeszcze lepszą okazję na Steam.

Terminarz wyprzedaży Steam:

  • Steam Halloween Sale: 28 października - 1 listopada 2021 roku
  • Steam Autumn Sale: 24 - 30 listopada 2021 roku
  • Steam Winter Sale: 22 grudnia - 5 stycznia 2022 roku

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy oficjalne daty najważniejszych wyprzedaży Steam

 0