Prace nad portem PC The Last of Us: Part 2 zostały zakończone. Kiedy premiera?

Prace nad portem PC The Last of Us: Part 2 zostały zakończone. Kiedy premiera?

The Last of Us: Part 2 ma być kolejną grą, która trafi na PC. Ujawniono status tego projektu i są to jak najbardziej optymistyczne wieści.

Sony wydaje na PC gry, które wcześniej były zarezerwowane wyłącznie dla konsol PlayStation. Jedną z nich ma być The Last of Us: Part 2, którego pierwsza część zadebiutowała na komputerach w zeszłym roku. O przygotowywaniu portu PC spekuluje się od dawna, a teraz przyszła dobra wiadomość. Informator Billbil-kun twierdzi, iż prace nad komputerową wersją The Last of Us: Part 2 zostały zakończone już jakiś czas temu.

Prace nad portem PC The Last of Us: Part 2 są zakończone już od jakiegoś czasu.

Trwały one jakieś pół roku, więc nie jakoś długo, a ruszyły gdzieś w 2021 r. Wskazuje się, że projekt został sfinalizowany w listopadzie 2023 roku, czyli już jakiś czas temu. Trzeba przyznać, że prace rozpoczęły się dość szybko, bo rok po premierze tytułu na PS4.

Spekulując, dlaczego port na PC nie został wydany wraz ze zremasterowaną wersją na PlayStation 5 i jeszcze się nie pojawił, Billbil-kun zastanawia się, czy nie odpowiada za to serial HBO. Trwają bowiem prace nad drugi sezonem produkcji bazującej na hicie Naughty Dog, więc wydanie dwójki na PC może zbiec się z debiutem nowego sezonu serialu.

Jego premierę zaplanowano na rok 2025. The Last of Us Part 2 Remastered ukazało się na PS5 w styczniu i uzyskało 90 punktów w serwisie Metacritic.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prace nad portem PC The Last of Us: Part 2 zostały zakończone. Kiedy premiera?

 0