Procesory AMD Ryzen 7000 kupimy już pod koniec września

Procesory AMD Ryzen 7000 kupimy już pod koniec września

Kilka dni temu pisaliśmy, że premiera procesorów AMD Ryzen 7000 ma się odbyć już podczas targów Gamescom, czyli 29 sierpnia bieżącego roku. Serwis MyDrivers dotarł do rzekomego źródła, które wskazuje na dostępność procesorów już 27 września, czyli niecały miesiąc po premierze.

Szykuje się naprawdę gorący okres. Najpierw doniesienia o rychłej premierze nowych kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 4000, później plotki na temat Intel Innovation Days, na którym mają zostać zaprezentowane procesory Core 13. generacji, a teraz na dokładkę informacje odnośnie premiery i dostępności procesorów AMD Ryzen 7000. Według źródła - bliżej nieokreślonego, wewnętrznego - serwisu MyDrivers, pierwsze procesory Ryzen 7000 dostępne do kupienia będą już 27 września bieżącego roku.

Według serwisu MyDrivers, jednostki AMD Ryzen 7000 zakupimy już pod koniec września, a dokładnie w ten sam dzień, w którym zaprezentowane mają zostać procesory Intel Core 13. generacji.

 

Wcześniej pisaliśmy o premierze na targach Gamescom i choć informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone i wiemy jedynie, że AMD na tych targach się pojawi, kolejne sugerują, że w procesory AMD Ryzen 7000 pojawią się już pod koniec września, dokładnie w ten sam dzień, w którym Intel zaprezentuje procesory Intel Core 13. generacji. Cóż... wygląda na to, że niebiescy mają problem, bo jeśli okaże się, że będzie to premiera "papierowa", a AMD w ten sam dzień zacznie sprzedawać swoje jednostki na rynku globalnym, czerwoni mogą już na starcie wyjść na prowadzenie.

Wcześniej pisaliśmy również o potencjalnie bardzo wysokich cenach za AMD Ryzen 7000 i dziś o bardzo wysokich cenach za płyty główne z chipsetem X670. Do wszystkich informacji warto jednak podejść z odpowiednią dozą sceptycyzmu, ponieważ żadne z nich nie zostały tak naprawdę potwierdzone przez samego producenta. Tak czy inaczej, zapowiada się gorący okres na rynku komputerów osobistych. A Wy czekacie na nową generację CPU? Intel czy AMD?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Procesory AMD Ryzen 7000 kupimy już pod koniec września

 0