Rainbow Six Extraction zmierza do Xbox Game Pass. To nie jedyna niespodzianka, jaką szykuje Ubisoft

Rainbow Six Extraction zmierza do Xbox Game Pass. To nie jedyna niespodzianka, jaką szykuje Ubisoft

Rainbow Six Extraction trafi do Xbox Game Pass, ale to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez Ubisoft. Francuski wydawca zapowiedział włączenie Ubisoft+ do platformy Microsoftu.

Ubisoft ujawnił, że Rainbow Six Extraction pojawi się w Xbox Game Pass 20 stycznia - dla posiadaczy podstawowego abonamentu oraz Xbox Game Pass Ultimate na PC i konsolach Xbox. Jednocześnie zdradzono, że gry z Ubisoft+ zawitają do XGP, aczkolwiek nie wiemy, kiedy poza tym, że stanie się to w przyszłości. O takiej ewentualności i nawiązaniu współpracy Ubisoftu z Microsoftem spekulowano jakiś czas temu. Tym samym jest to kolejny wydawca, który zamierza udostępnić swoje tytuły w Xbox Game Pass. Przypomnijmy, że subskrybenci mogą zagrać w produkcje Electronic Arts w ramach EA Play i dziś dostaną Mass Effect Legendary Edition.

Rainbow Six Extraction trafi do Xbox Game Pass, a w przyszłości do usługi Microsoftu mają trafić także inne gry z Ubisoft+.

Ubisoft+ to usługa działająca na takiej samej zasadzie jak Xbox Game Pass czy EA Play. Oferuje ona dostęp do ponad 100 tytułów Ubisoftu, wliczając do tego dodatki w tym przepustki sezonowe. Płacąc 59,90 złotych miesięcznie zyskujemy premierowe gry, a także bonusy. Na liście dostępnych pozycji znajdują się m.in. Assassin's Creed: Valhalla, Far Cry 6, Watch Dogs: Legion, The Crew 2, Rainbow Six: Siege czy Splinter Cell. Oczywiście propozycji jest więcej, zaś katalog będzie rozwijany również o gry, które zadebiutują w przyszłości. Warto wspomnieć, że platforma umożliwia granie w chmurze.

Jest to możliwe, jeżeli wykupimy opcję Multi Access za 69,90 zł, wówczas skorzystamy z Google Stadia. Tymczasem Xbox Game Pass wzbogaci się nie tylko o Mass Effect Legendary Edition, ale również The Anacrusis czy Spelunky 2. Pierwsza produkcja powstała z myślą o współpracy do maksymalnie czterech osób. Druga to platformówka, w której kierujemy poczynaniami grotołaza poszukującego skarbów w podziemnych tunelach. Niestety platformę Microsoftu opuści kilka pozycji, o czym więcej piszemy w oddzielnej wiadomości. Korzystacie z Ubisoft+, EA Play lub XGP? Co myślicie o tego rodzaju usługach?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Extraction zmierza do Xbox Game Pass. To nie jedyna niespodzianka, jaką szykuje Ubisoft

 0