Red Dead Revolver - imponujący fanowski remake na silniku Unreal Engine 5

Red Dead Revolver - imponujący fanowski remake na silniku Unreal Engine 5

Plotki na temat potencjalnego remake'u pierwszej odsłony Red Dead Revolver krążą po sieci od lat. Najwyraźniej TeaserPlay zmęczyli się tym czekaniem na oficjalne odświeżenie tego klasyka i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, by pokazać jak potencjalnie mogłaby wyglądać taka produkcja. 

TeaserPlay udostępnili na YouTubie nowy film pokazujący, jak mógłby wyglądać remake Red Dead Revolver od Rockstar, gdyby powstał na silniku Unreal Engine 5. W swoim projekcie wykorzystali on takie techniki jak Lumen, Nanite, Screen Space Ray Tracing i Global Illumination Shader, a także trójwymiarową grafikę Red Harlow Remake autorstwa Hosseina Diby.

TeaserPlay udostępnili na YouTubie nowy film pokazujący, jak mógłby wyglądać remake Red Dead Revolver od Rockstar.

Podobnie jak w przypadku większości zwiastunów fanowskich remake'ów, TeaserPlay nie planuje publikować własnej gry (tym bardziej że tego typu autorskie projekty przeważnie bardzo szybko są ucinane przez właścicieli praw do marki), a udostępniony film ma jedynie pokazać nam, jak mogłaby wyglądać nowoczesna wersja Red Dead Revolver. I trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę imponujący. Mamy nadzieję, że to wideo dotrze do Rockstara i skłoni producenta do rozpoczęcia/przyspieszenia prac nad remakiem.

Red Dead Revolver to przygodowa gra akcji TPP, która ukazała się w 2004 roku, wyłącznie na konsole. Podobnie jak pierwszy Red Dead Redemption, Red Dead Revolver nigdy nie trafił na PC. Być może, jeśli remake tego tytułu rzeczywiście ujrzy światło dzienne, pecetowcy w końcu będą mogli zapoznać się z tym nieco niedocenianym tytułem. 

Możecie sprawdzić poprzednie prace TeaserPlay na silniku Unreal Engine 5 w tym remaki i zwiastuny koncepcyjne Far Cry 7, Dark Souls 4 i Resident Evil 4 Remake. Stworzono również remaki Assassin’s Creed Infinity, Silent Hill, Grand Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto San Andreas i Grand Theft Auto III.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Red Dead Revolver - imponujący fanowski remake na silniku Unreal Engine 5

 0