Redmi K70 Pro ma dostać 24 GB pamięci RAM. Smartfon będzie zaprezentowany na dniach

Redmi K70 Pro ma dostać 24 GB pamięci RAM. Smartfon będzie zaprezentowany na dniach

Xiaomi szykuje się do wprowadzenia kolejnego smartfona, który może zachwycić ilością dostępnej pamięci RAM. Czy Redmi K70 Pro będzie sprzedawany w Polsce pod nazwą POCO?

Redmi K70 Pro to smartfon, który zostanie zaprezentowany wraz z podstawowym Redmi K70 29 listopada i początkowo trafi do sprzedaży wyłącznie w Chinach, aczkolwiek w przyszłości ma być dystrybuowany globalnie w tym w Polsce, lecz zapewne pod inną nazwą. Na krajowym rynku będzie znany jako POCO F6 Pro i nic dziwnego, ponieważ jest to marka rozpoznawalna w Polsce. Według przecieków model najtańszy Redmi K70e zostanie wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 8300-Ultra, Redmi K70 w chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a Redmi K70 Pro w Snapdragona 8 Gen 3.

Redmi K70 Pro ma zaoferować 24 GB pamięci RAM i procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Redmi K70 Pro ma dostać 24 GB pamięci RAM. Smartfon będzie zaprezentowany na dniach

Wersja Pro poszczyci się więc topowym układem Qualcomma, natomiast tego wspomagać będzie dużo pamięci RAM w tym przypadku aż 24 GB. Co ciekawe wcześniej odkryto również wariant z 16 GB pamięcią. Generalnie model Pro ma otrzymać minimum 12 GB RAM-u. Do tego do 1 TB wbudowanej pamięci na dane. Redmi K70 Pro został dostrzeżony w benchmarku Geekbench, w którym uzyskał odpowiednio 2101 i 65254 punktów w testach jednordzeniowych i wielordzeniowych.

Jeżeli chodzi o aparaty to zastosowany będzie potrójny zestaw obiektywów umieszczonych na wyspie. Wydanie z 12 GB + 256 GB ma kosztować 545 dolarów (2180 złotych). Oczywiście w Polsce seria smartfonów a w szczególności wydanie Redmi K70 Pro będą droższe i to zauważalnie. Jak na razie smartfon zapowiada się dość ciekawie, chociaż zobaczymy, co jeszcze zaoferują.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Redmi K70 Pro ma dostać 24 GB pamięci RAM. Smartfon będzie zaprezentowany na dniach

 0