Robert Lewandowski prezentuje pady do konsol PlayStation i Xbox. Ich cena szokuje

Robert Lewandowski prezentuje pady do konsol PlayStation i Xbox. Ich cena szokuje

Robert Lewandowski jeden z najlepszych piłkarzy na świecie i kapitan reprezentacji Polski nawiązał współpracę z firmą Aimcontrollers, której owocem są specjalne kontrolery do PC oraz konsol PlayStation/Xbox. Ich cena zwala jednak z nóg.

Robert Lewandowski wraz z firmą Aimcontrollers zaprezentował specjalne pady do konsol PlayStation i Xbox, a także komputerów. AIM x RL9 Higher dostępne są już do kupienia, aczkolwiek ich cena może zaskakiwać i z pewnością nie jest to propozycja dla każdego gracza. Motyw urządzeń nawiązuje oczywiście do samego Roberta Lewandowskiego dzięki widocznemu skrótowi RL9 oraz hasłu "never stop dreaming", zaś całość utrzymano w kolorystyce czerwono-czarnej. Pady oferowane są w dwóch wersjach - AIM x RL9 Higher oraz AIM x RL9 Higher PRO. "Razem z Robertem Lewandowskim chcemy zaproponować fanom piłki nożnej na całym świecie wyjątkowy kontroler, który dostarczy niezapomnianych wrażeń" - głosi komunikat firmy.

Robert Lewandowski wypuścił wraz z firmą Aimcontrollers pady AIM x RL9 Higher oraz AIM x RL9 Higher PRO. Nie są to jednak tanie propozycje.

Robert Lewandowski prezentuje pady do konsol PlayStation i Xbox. Ich cena szokuje

Pady wydają się jednak nie różnić od zwykłych modeli, które kupimy za wiele niższe pieniądze. Oczywiście liczy się tu wygląd i marka reprezentowana przez Lewandowskiego. Ile należy zapłacić za opisane produkty? Najtańszy kontroler wyceniono na ponad tysiąc złotych - AIM x RL9 XBOX HIGHER - 219 euro, AIM x RL9 PS5 HIGHER - 249 euro. Mocniejsze modele AIM x RL9 XBOX HIGHER PRO AIM x RL9 PS5 HIGHER PRO kosztują 279 euro i 319 euro, czyli kolejno 1274 oraz 1457 złotych. Warto zaznaczyć, że zwykłego pada kupimy za około 300 złotych.

Robert Lewandowski prezentuje pady do konsol PlayStation i Xbox. Ich cena szokuje

Urządzenia kosztują więc krocie, ale czy warto za nie zapłacić to oczywiście kwestia indywidualnego podejścia. Zapewne nie zabraknie fanów zarówno Roberta Lewandowskiego, jak i futbolu, którzy będą gotowi wyłożyć tyle pieniędzy. Nie jest to pierwszy projekt Lewandowskiego w świecie gamingu. Spółka RL9 SportGames działa nad symulatorem menedżera piłkarskiego Football Coach: the Game. Na razie data premiery gry pozostaje nieznana. Trafi ona na Steam. Jest to nietypowy tytuł, bowiem pozwoli rozwijać osobowość szkoleniowca w systemie RPG w tym wybranie jego klasy.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Robert Lewandowski prezentuje pady do konsol PlayStation i Xbox. Ich cena szokuje

 0