Ruszyły zapisy do beta-testów Diablo 4. Jak wziąć udział?

Ruszyły zapisy do beta-testów Diablo 4. Jak wziąć udział?

Blizzard uruchomił zapisy do bety Diablo 4, która wystartuje dopiero za jakiś czas, ale już teraz możemy dołączyć do listy i mieć szansę na udział w testach najnowszej odsłony diabelskiej serii.

Na oficjalnej stronie internetowej Diablo 4 została udostępniona opcja zapisania się do udziału w beta testach, które wprawdzie ruszą dopiero w przyszłości, ale zapisanie się zwiększa nasze szanse na zagranie we wczesne wydanie czwórki. Oczywiście rejestracja nie gwarantuje, iż dane nam będzie zagrać w betę Diablo 4. Jeśli jesteśmy zainteresowani wczesną wersją, rejestracji dokonamy pod tym linkiem. Zapisując się wyrażamy zgodę na otrzymywanie od Blizzarda informacji związanych z produkcją i ofertą studia. Należy mieć konto Battle.net lub konsolę PS5/Xbox Series.

Blizzard ruszył z zapisami do beta-testów Diablo 4.

Udostępnienie rejestracji oznacza, iż beta-testy powinny ruszyć w najbliższej przyszłości, ale kiedy dokładnie to Blizzard zapewne ogłosi niebawem. Według serwisu Videogameschronicle Diablo 4 od pewnego czasu testują pracownicy firmy i wydanie jest niemal gotowe do publicznego udostępnienia. Możliwe, że więcej informacji o grze i becie poznamy podczas dzisiejszego pokazu Xbox i Bethesdy, który startuje o godzinie 19:00 czasu polskiego. Diablo 4 będzie wydany na PC, PS5 oraz Xbox Series X/S.

Diablo Immortal niskie oceny Blizzard zalicza Hattricka! Średnia ocen trzech ostatnich gier to 0,53/10

Chociaż Diablo Immortal zebrał w serwisie Metacritic fatalne oceny i jest krytykowany za kontrowersyjny system mikropłatności, to według deweloperów nastawiona na sieciowe zmagania produkcja zaliczyła najlepszy początek w historii marki. Według Blizzarda gra zaliczyła niezwykle udany debiut, aczkolwiek nie wolno zapominać, że pozostaje ona dostępna za darmo na PC i platfomach mobilnych Android i iOS. Oczywiście nie licząc faktu, że jeżeli zamierzamy "wymaksować" postać szybciej iż w 10 lat to wydamy na to 100 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ruszyły zapisy do beta-testów Diablo 4. Jak wziąć udział?

 0