Są tu fani Cyberpunka 2077? Netflix ma coś dla Was!

Są tu fani Cyberpunka 2077? Netflix ma coś dla Was!

Cyberpunk: Edgerunners zaprezentowany został na nowym zwiastunie. Ukazuje on jednak, że nie będzie to produkcja skierowana dla wszystkich fanów świata Cyberpunk.

Cyberpunk: Edgerunners - premiera

Dowiedzieliśmy się, że premiera anime dla dorosłych odbędzie się na platformie streamingowej VOD Netflix już 13 września. Nad serialem pieczę sprawuje znane studio Trigger, które bezpośrednio współpracuje ze znanym i uwielbianym przez wielu, naszym rodzimym CD Projekt RED. Warto tutaj wspomnieć, że trailer jest reklamowany jako NSFW (ang. Not Safe For Work), czyli twórcy nie chcą, byśmy oglądali go w pracy. Nic dziwnego, ponieważ pewne fragmenty są... cóż... zobaczcie sami.

Cyberpunk: Edgerunners - co to w ogóle jest?

Akcję anime Cyberpunk od Netfliksa osadzono w znanym wielu graczom (choć przede wszystkim fanom 2020) Night City i opowiada o losach chłopaka z ulicy, który w zdemoralizowanym, futurystycznym świecie chce zostać tak zwanym Edgerunnerem, a więc wyjętym spod prawa najemnikiem. Mamy zatem do czynienia z pełnym akcji światem przedstawionym, a jeśli maczał w tym wszystkim palce sam CD Projekt RED, możemy się spodziewać naprawdę niezłego widowiska.

Cyberpunk nie dla wszystkich... ale...

Nie będziemy tu ukrywać, że Cyberpunk:Edgerunners to bardzo niszowa produkcja, ale fani anime nie powinni narzekać, bowiem w tytuł ten zaangażowano uwielbianego przez wielu reżysera Hiroyuki Imaishi'ego, który stworzył przecież takie tytułu jak Dead Leaves czy serię Gurren Lagann i Promare. Mało tego, ścieżkę dźwiękową skomponował sam Akira Yamaoka. Jeśli nie rozpoznajecie nazwiska, na pewno rozpoznacie jego twórczość. Osoba ta stworzyła muzykę do gry The Medium i filmów z serii Silent Hill.

Jak według Was prezentuje się na zwiastuje nowa odsłona Cyberpunkowego świata? Będzie oglądać czy raczej taka forma nie jest dla Was?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Są tu fani Cyberpunka 2077? Netflix ma coś dla Was!

 0