Samsung Galaxy Z Fold 2 zaprezentowany w pełnej krasie

Samsung Galaxy Z Fold 2 zaprezentowany w pełnej krasie

Wiemy już dokładnie, czego spodziewać się po sierpniowej konferencji Unpacked 2020 od Samsunga. W ostatnich tygodniach po kolei wyciekały do sieci nadchodzące urządzenia koreańskiego producenta, poczynając od telefonów z serii Galaxy Note 20, przez tablet Galaxy Tab S7, po smartwatch Galaxy Watch 3 i słuchawki Galaxy Buds Live. Właśnie otrzymaliśmy ostatni element tej układanki, czyli rendery i zdjęcia składanego smartfona Galaxy Z Fold 2. Szczegóły na temat tego produktu w ostatnich dniach intensywnie podbijają internet, ale dzięki najnowszemu przeciekowi po raz pierwszy mamy szansę przyjrzeć się wysokiej jakości grafikom. Specyfikacja Galaxy Z Fold 2 także zdaje się nie stanowić już żadnej tajemnicy, więc Samsungowi 5 sierpnia nie pozostanie nic innego, jak tylko potwierdzić te informacje.

Właśnie otrzymaliśmy i rendery i zdjęcia składanego smartfona Galaxy Z Fold 2, czyli drugiej generacji flagowego składanego smartfona Samsunga.

Rendery praktycznie potwierdzają wcześniejsze doniesienia, które wspominały o większym ekranie  przednim rozciągniętym praktycznie na cały front smartfona z centralnie umieszczonym otworem na przednią kamerkę. Jeśli zaś chodzi o tylny moduł aparatu, ten zdaje się mocno przypominać to, co otrzymać mamy w Galaxy Note 20 i zawiera on trzy obiektywy. Jeśli zaś chodzi o wewnętrzną cześć, prawa strona zdaje się posiadać kolejną kamerkę umieszczoną w otworze w ekranie, zastępując wcięcie, które zastosowano w pierwszej generacji. Trzeba przyznać, że pod względem designu Galaxy Z Fold 2 prezentuje się naprawdę imponująco i bardzo elegancko, a wszystko widoczne zmiany odnotować trzeba na plus (przede wszystkim większy przedni ekran, ponieważ niewielki wyświetlacz poprzednika był dość powszechnie krytykowany).

Z przecieku dowiadujemy się także, że potrójny moduł aparatu tylnego zawierać będzie 64 MP sensor (zapewne z teleobiektywem) i dwie 12 MP jednostki - jedną robiącą za główny aparat i drugą szerokokątną. Wiadomo również, że smartfon napędzany ma być przez procesor Snapdragon 865+ i otrzyma do 512 GB pamięci na dane. Przedni ekran mierzyć ma 6,23 cala, a tylny 7,7 cala, a do tego jego odświeżanie wynosić będzie 120 Hz. Galaxy Z Fold 2 wyceniony ma być na 1980 USD, czyli identycznie jak poprzednik. Mamy tylko nadzieję, że tym razem Samsung uniknie wpadki z jakością wykonania urządzenia, która przyczyniła się do długiego opóźnienia premiery Galaxy Z Fold i sprawiła, że spora część osób nieufnie patrzyła na tego typu składane konstrukcje.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Samsung Galaxy Z Fold 2 zaprezentowany w pełnej krasie

 0