Sherlock Holmes: The Awakened Remake zaprezentowany na zwiastunie. Znamy wymagania sprzętowe gry

Sherlock Holmes: The Awakened Remake zaprezentowany na zwiastunie. Znamy wymagania sprzętowe gry

Sherlock Holmes: The Awakened Remake to zmierzające na PC i konsole nowe wydanie gry z 2006 roku, które zaprezentowano na zwiastunie. Podano też wymagania sprzętowe.

Frogwares, ukraińskie studio odpowiedzialne za serię o przygodach słynnego detektywa zapowiedziało ostatnio Sherlock Holmes: The Awakened Remake, który jest nową wersją produkcji wydanej w 2006 roku. Nie mamy jednak do czynienia z poprawą tekstur czy zmianą kilku elementów a praktycznie nowym tytułem. Produkcja zostaje kompletnie przebudowana względem oryginału sprzed lat i oprócz zmienionej oprawy graficznej przypominającej tą z Sherlock Holmes: Chapter One oferuje opowieść powiązaną z młodszym bohaterem znanym z poprzedniczki, która musi doczekać się w związku z tym pewnych modyfikacji. Dodano m.in. nowe zadania poboczne czy mechanizmy dochodzenia. Nagrano też nowe dialogi po angielsku oraz w innych językach.

Sherlock Holmes: The Awakened Remake to kompletny remake gry studia Frogwares, który zadebiutuje w 2023 roku.

Zmieniono perspektywę pierwszoosobową na kamerę z widoku zza pleców bohatera, tak jak jest we współczesnych częściach serii o przygodach słynnego detektywa. Sherlock Holmes: The Awakened Remake działa na silniku Unreal Engine 4, z kolei zaprezentowany zwiastun robi wrażenie i pokazuje, że mamy do czynienia z kompletnym odświeżeniem. Jak mówi Denys Chebotarov, producent, Frogwares prace nad nowym-starym Sherlockiem trwają, choć zakłóciły je działania wojenne prowadzone na Ukrainie. Studio zorganizowało zbiórkę na projekt w serwisie Kickstarter. Aktualnie zebrano ponad 474 tysiące złotych i szybko zrealizowano cel, który wynosił 329 tys. zł. Premierę gry przewidziano na 2023 rok.

Sherlock Holmes: The Awakened Remake zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation 5, PS4, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Poznaliśmy też wymagania sprzętowe i tak do odpalenia tytułu na minimalnych ustawieniach potrzebujemy komputera wyposażonego w układ pokroju Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 5 2600, 12 GB pamięci RAM, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 960 albo AMD Radeon R9 380, 4 GB VRAM. Do gry w maksymalnych detalach konieczny jest zestaw złożony z Intel Core i5-8400/AMD Ryzen 5 3600, 12 GB RAM i GPU GeForce GTX 1070, 8 GB/AMD Radeon RX 5600 XT.

Sherlock Holmes: The Awakened Remake to crossover, w którym detektyw mierzy się z obłędem w wydaniu Lovecrafta, The Awakened (Przebudzony) to opowieść o serii tajemniczych zaginięć, rzekomo mających związek z mrocznym kultem oddającym cześć starożytnemu bogowi. Mamy do czynienia z jedną z najmroczniejszych przygód tytułowego bohatera. Akcja historii rozgrywa się w 1884 roku.

Wymagania sprzętowe Sherlock Holmes: The Awakened Remake:

Minimalne:

  • CPU: Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 5 2600
  • Pamięć RAM: 12 GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 960 albo AMD Radeon R9 380, 4 GB VRAM

Zalecane:

  • Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 5 3600
  • Pamięć RAM: 12 GB
  • GPU: GeForce GTX 1070, 8 GB lub AMD Radeon RX 5600 XT

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sherlock Holmes: The Awakened Remake zaprezentowany na zwiastunie. Znamy wymagania sprzętowe gry

 0