Skyrim otrzymał tryb multiplayer. Gracze zachwyceni pomimo błędów

Skyrim otrzymał tryb multiplayer. Gracze zachwyceni pomimo błędów

The Elder Scrolls 5: Skyrim po blisko 11 latach od premiery wciąż ma się świetnie. Ostatnio, za sprawą grupy moderów, otrzymał tryb multiplayer.

Skyrim Together Reborn - taką nazwę nosi fanowska modyfikacja, która wprowadza do Skyrima opcję zabawy sieciowej. Nieoficjalne rozszerzenie opublikowano w miniony piątek, tj. 8 lipca. W ciągu trzech dni od premiery pobrano je już prawie 90 tysięcy razy. Po zainstalowaniu dodatku możemy cieszyć się zabawą w kooperacji dla od dwóch do nawet ośmiu osób jednocześnie. Możliwe, że w przyszłości liczba ta wzrośnie. Podczas testów udało się zebrać na jednym serwerze nawet trzydziestu graczy naraz.

Skyrim otrzymał fanowską modyfikację, która pozwala na kooperacyjną zabawę przez sieć nawet ośmiu osobom jednocześnie.

Gracze - sądząc po liczbie pobrań i po publikowanych w sieci komentarzach - wydają się zachwyceni możliwością grupowego przemierzania Tamriel, toczenia potyczek z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję oraz wykonywania fabularnych questów. Pomimo że Skyrim Together Reborn na chwilę obecną cierpi na szereg przypadłości. Gdzieniegdzie fizyka działa błędnie, sprawiając, że przedmioty lewitują, brakuje synchronizacji pomiędzy efektami pogodowymi i niektórymi zdarzeniami, a wrogowie wydają się zadawać większe obrażenia niż standardowo.

Skyrim Together Reborn można pobrać z serwisu NexusMods. Autorzy nagrali film instruktażowy, który ułatwi wam instalację (znajdziecie go poniżej wiadomości). Twórcy sugerują, by przed rozpoczęciem zabawy wyłączyć wszystkie inne modyfikacje, stworzyć nową postać i ukończyć samouczek w Helgen. Z czasem projekt będzie rozwijany, więc można mieć nadzieję, że występujące obecnie błędy zostaną usunięte. Gracze mają też nadzieję, że autorzy ukończą podobną modyfikację, którą tworzą z myślą o Falloucie 4 - Fallout Together.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Skyrim otrzymał tryb multiplayer. Gracze zachwyceni pomimo błędów

 0