Splinter Cell powraca? Gra trafiła na listę kanadyjskiego Amazonu

Splinter Cell powraca? Gra trafiła na listę kanadyjskiego Amazonu

Wszystko wskazuje, na to iż w ciągu najbliższych paru miesięcy będziemy świadkami zapowiedzi gry związanej z uniwersum Splinter Cell. A to za sprawą kolejnego przecieku.

Ostatnia część z najsłynniejszym agentem świata Samem Fisherem wyszła prawie pięć lat temu. Mniej więcej od tej pory rozpoczęła się lawina plotek o ewentualnej kolejnej odsłonie cyklu. Niestety Ubisoft ciągle dzielnie milczy, a tajemniczy post jednego z oddziałów francuskiej firmy zamieszczony w ubiegłym roku odnośnie możliwego powrotu Fishera tylko dolał oliwy do ognia. Użytkownik Neogaf w 2016 roku do tego stopnia był pewien swego źródła mającego rzekomo pochodzić z samego Ubi, że nie krył zdziwienia gdy zapowiedź gry nie pojawiła się podczas branżowych targów E3 w Los Angeles. Po evencie prezes korporacji Yves Guillemot przyznał, że nie zapominają o Splinter Cell, lecz szczegółów nie może zdradzić. Po prostu wówczas mieli zbyt dużo innych produkcji na głowie również tych sygnowanych nazwiskiem Toma Clany's.

Splinter Cell zostanie zapowiedziany jeszcze w tym roku? Wiele, na to wskazuje

Tymczasem teraz kanadyjski oddział Amazona zdecydował się umieścić na swojej stronie tajemniczą kartę produktu Splinter Cell 2018. Całość nie zawiera docelowych platform ani nawet przybliżonej daty premiery. Dołączono jednak dość interesujący opis informujący, że oficjalnego ujawnienia następnej odsłony przygód kultowego bohatera powinniśmy wyczekiwać w trakcie targów E3 w bieżącym roku. Czy Ubisoft szykuje dla nas potężną niespodziankę? Zobaczymy. Osobiście liczymy na comeback Fishera. Co ciekawe nie musi, to być zupełnie nowa odsłona, a np. jakiś remake lub spin-off (opowiadający o losach młodego Sama oraz jego początkach w siatce szpiegowskiej), który oczywiście nie byłby w żadnym stopniu gorszy od świeżej historii Sama. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Splinter Cell powraca? Gra trafiła na listę kanadyjskiego Amazonu

 0