Spotify w wersji na Androida cierpi na poważny błąd. Twórcy aplikacji analizują problem

Spotify w wersji na Androida cierpi na poważny błąd. Twórcy aplikacji analizują problem

Spotify w wersji na Androida mierzy się z problemem uniemożliwiającym poprawne korzystanie z aplikacji i niestety okazuje się, że aktualnie nie ma skutecznej recepty na jego eliminację.

Użytkownicy Spotify korzystający z aplikacji muzycznej na systemie Android zgłaszają błąd, który doprowadza do awarii programu, uniemożliwiając poprawne korzystanie z niego. Problem polega na braku możliwości otwarcia Spotify na wielu urządzeniach, podczas tego procesu całość zatrzymuje się na ekranie powitalnym i nie daje rady w pełni załadować aplikacji. Z raportów wynika, iż sytuacja ma miejsce po wylogowaniu się z konta oraz próbie ponownego zalogowania się użytkownika. Czy jest skuteczne rozwiązanie tego problemu? Niestety obecnie raczej nie.

Spotify na Androida mierzy się z problemem, który doprowadza do zawieszenia się aplikacji.

Spotify

Nie pomaga bowiem czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Spotify, reinstalacja czy ponowne uruchomienie smartfona. Biorąc pod uwagę liczbę skarg, problem nie wydaje się zbyt powszechny, ale najlepiej, by jeżeli nie jest to konieczne, użytkownicy nie wylogowywali się z konta do momentu usunięcia usterki. Spotify wie o wszystkim i jak twierdzi pracuje nad znalezieniem rozwiązania. Niebawem powinniśmy dostać aktualizację programu i nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na komunikat twórców programu.

Spotify jest popularną aplikacją muzyczną z bazą ponad 82 mln utworów, która regularnie się powiększa. Do wyboru oprócz darmowej wersji z reklamami mamy również abonament w kilku wariantach: Student za 9,99 zł miesięcznie (1 konto), Family – 29,99 zł (nawet 6 kont), Duo – 24,99 zł (2 konta) oraz Individual – 19,99 zł (1 konto). Każda subskrypcja zawiera pewne benefity takie jak zniżka dla studentów dla studentów zatwierdzonych uczelni, filtr wulgarnych treści, brak reklam czy możliwość słuchania muzyki w trybie offline.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spotify w wersji na Androida cierpi na poważny błąd. Twórcy aplikacji analizują problem

 0