Stabilny Android 13 wraz z One UI 5 na urządzeniach Samsunga o miesiąc wcześniej?

Stabilny Android 13 wraz z One UI 5 na urządzeniach Samsunga o miesiąc wcześniej?

Samsung zaczął udostępniać już drugą betę nakładki One UI 5 z Androidem 13. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, na stabilną wersję systemu nie będziemy musieli długo czekać. Programem beta objęte są na razie wyłącznie modele z linii Samsung Galaxy S22. Teraz jeden z informatorów wskazuje, że aktualizacja One UI 5 wraz z Androidem 13 pojawi się miesiąc wcześniej, a dokładniej 17 lub 19 października.

Zaledwie kilka dni temu, Samsung rozpoczął udostępnianie drugiej bety nakładki One UI 5 wraz z systemem Android 13. Nowe doniesienia wskazują, że na stabilną wersję nie będziemy musieli długo czekać. Jeszcze na początku bieżącego miesiąca pojawiła się pierwsza beta. Testowa wersja oprogramowania Samsunga jest dostępna na razie wyłącznie na urządzeniach z linii Galaxy S22. Bardzo możliwe, że Koreańczycy zdecydują się jednak na udostępnienie wczesnego wariantu systemu i nakładki posiadaczom smartfonów należących do innych serii. Według informatora o pseudonimie SuperRoader, rodzina Galaxy S22 otrzyma stabilną wersję One UI 5 oraz Androida 13 już 17 lub 19 października.

Zaledwie kilka dni temu, Samsung udostępnił drugą wersję bety One UI 5 oraz Androida 13 dla posiadaczy smartfonów z linii Galaxy S22. Według jednego z informatorów, stabilna wersja oprogramowania zadebiutuje już 17 lub 19 października.

Jeśli pogłoski okażą się prawdziwe, wprowadzenie nowego systemu odbyłoby się miesiąc wcześniej w porównaniu do poprzedniego roku. Następnymi urządzeniami Samsunga w kolejce do aktualizacji są składane smartfony Galaxy Z, starsze modele z serii Galaxy S oraz telefony z linii Note. Jeśli chodzi o nakładkę One UI 5, to ta nie zawiera wprawdzie wielu zmian wizualnych, jednak przynosi szereg funkcjonalnych dodatków.

Należą do nich chociażby nowe opcje dostosowywania, bezpieczeństwa i ułatwień dostępu. Posiadacze urządzeń Samsunga będą mogli układać widżety o tym samym rozmiarze, blokować powiadomienia z wybranych aplikacji, ustawiać języki dla konkretnych programów i dodawać znaki wodne. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że druga wersja bety dostępna jest w Indiach, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jak można się spodziewać, przynosi ona kilka poprawek oraz eliminuje błędy pierwszej wersji.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Stabilny Android 13 wraz z One UI 5 na urządzeniach Samsunga o miesiąc wcześniej?

 0