Star Wars: Hunters - pierwszy zwiastun nowej gry w świecie "Gwiezdnych wojen"

Star Wars: Hunters - pierwszy zwiastun nowej gry w świecie "Gwiezdnych wojen"

W końcu zobaczyliśmy zwiastun najnowszej gry na Nintendo Switch i urządzenia mobilne - Star Wars: Hunters. W sieci pojawił się też krótki gameplay.

Prezentacja iPhone'ów 13 okazała się też dobrą okazją do pokazania Star Wars: Hunters. Wydawca gry tworzonej z myślą o Switchu oraz smartfonach i tabletach (z Androidem i iOS-em) - firma Zynga - opublikował blisko dwuminutowy zwiastun, który pozwala zorientować się w atmosferze i stylu wizualnym. Film potwierdza jednocześnie wcześniejsze doniesienia na temat rozgrywki. W Star Wars: Hunters czekają nas starcia na arenie z udziałem drużyn składających się z bohaterów różnej maści - począwszy od łowców nagród, a na rycerzach Jedi i Sith skończywszy.

Zynga pokazała w końcu pierwszy zwiastun oraz fragment rozgrywki ze Star Wars: Hunters. To sieciowa gra akcji osadzona w uniwersum "Gwiezdnych wojen", przeznaczona na Switcha, smartfony i tablety.

Jak dokładnie będzie wyglądać rozgrywka w Star Wars: Hunters, możemy zobaczyć na innym materiale przygotowanym przez Zyngę (grę pokazano na najnowszym modelu iPada mini). Co prada to tylko kilkanaście sekund materiału, ale to pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć w akcji nadchodzącą produkcję w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Wiemy już, że najnowsza twórcy przygotowują sieciową grę akcji z kamerą osadzoną za plecami bohatera. Wydaje się też, że potyczki będą się w niej toczyć na stosunkowo niewielkich arenach, ale też biorące w nich udział drużyny nie będą zbyt liczne, bo czteroosobowe.

Star Wars: Hunters to wspólne dzieło zespołów NaturalMotion oraz Boss Alien. Grę zapowiedziano w lutym, podczas prezentacji Nintendo Direct. Początkowo jej premierę planowano jeszcze na ten rok, ale Zynga poinformowała, że przełożyła ją na 2022. Jednak wkrótce powinny rozpocząć się testy wczesnej wersji. Niestety dostęp do nich zostanie ograniczony do wybranych krajów. Nie wiadomo, czy Polska znajdzie się wśród nich.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars: Hunters - pierwszy zwiastun nowej gry w świecie "Gwiezdnych wojen"

 0