Star Wars Jedi: Survivor oficjalnie zapowiedziany. Respawn prezentuje grę na zwiastunie

Star Wars Jedi: Survivor oficjalnie zapowiedziany. Respawn prezentuje grę na zwiastunie

Potwierdziły się wcześniejsze plotki. Electronic Arts i Respawn Entertainment oficjalnie zapowiedzieli kontynuację Star Wars Jedi: Fallen Order, która otrzymała pierwszy zwiastun.

Star Wars Jedi: Survivor oficjalnie zapowiedziany. Za grę tak jak w przypadku Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada studio Respawn Entertainment mające na koncie battle royala Apex Legends, z kolei rola wydawcy przypada Electronic Arts. Reżyserem najnowszej produkcji został Stig Asmussen (w przeszłości piastujący stanowisko dyrektora kreatywnego God of War 3). Star Wars Jedi: Survivor powstaje z myślą o urządzeniach nowej generacji, co znaczy, że zmierza jedynie na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S i zadebiutuje w 2023 roku (konkretnej daty nie podano). Historia rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Jedi: Fallen Order i pozwala ponownie wcielić się w Cala Kestisa, jednego z ostatnich rycerzy Jedi, który uniknął konsekwencji Rozkazu 66.

Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje w 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Główny bohater szlifuje umiejętności i rozwija więź z mocą, aby być o krok przed Imperium. W podróży towarzyszy mu znany z poprzedniczki robocik BD-1. Jak przyznają deweloperzy, pomysł na opracowanie sequela powstał jeszcze przed ukończeniem Jedi: Fallen Order. Nowa gra zaoferuje dynamiczniejszą walkę i filmową opowieść przedstawiającą dojrzewającego Carla żyjącego w mrocznych czasach. Do tego celu jest wykorzystywana nowoczesna, zaawansowana technologia. Brzmi ciekawe, ale na konkretny przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Tymczasem musi nam wystarczyć oficjalny zwiastun Star Wars Jedi: Fallen Order. Warto zaznaczyć, iż projekt powstaje w ścisłej współpracy z LucasArts. Star Wars Jedi: Upadły zakon został wydany pod koniec 2019 roku. Produkcja zebrała przyzwoite oceny, choć o hicie raczej nie ma mowy. Tytuł oferuje wyłącznie kampanię singleplayer opowiadającą o losach Padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną Rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars Jedi: Survivor oficjalnie zapowiedziany. Respawn prezentuje grę na zwiastunie

 0