Suicide Squad: Kill the Justice League podobno zostało przesunięte na przyszły rok

Suicide Squad: Kill the Justice League podobno zostało przesunięte na przyszły rok

Gra The Suicide Squad – w której naszym zadaniem będzie zabić Ligę Sprawiedliwości i ocalić planetę (jakżeby inaczej) – jest tworzona od wielu lat przez studio Rocksteady i oficjalnie zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Jednak Jason Schreier z Bloomberga twierdzi, że tak się nie stanie.

Zdaniem dziennikarza, który wielokrotnie udowadniał swoją wiarygodność przeciekami z branży gier, Suicide Squad: Kill the Justice League został już po cichu przesunięty na 2023 rok. Nie jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy z niecierpliwością od wielu lat czekają na nowy tytuł od twórców serii Batman: Arham, ale tego typu opóźnienia to standard w branży gier, a ostatnimi czasy, w dobie pandemii, nawet się nasiliły.  

Jason Schreier z Bloomberga twierdzi, że Suicide Squad: Kill the Justice League nie zadebiutuje w tym roku.

Akcja Suicide Squad: Kill the Justice League toczy się w otwartej metropolii, w której Brainiac przejmuje kontrolę nad Ligą Sprawiedliwości. My wcielając się w specjalną jednostkę Team X do zadań specjalnych (czytaj samobójczych) wcielamy się w przestępców, którzy zmuszeni są pracować dla rządu. Naszym zadaniem zasadniczo jest zabić superbohaterów, aby powstrzymać ich przed sianiem spustoszenia na Ziemii. 

Suicide Squad: Kill the Justice League to najbardziej ambitny tytuł w dorobku Rocksteady, ponieważ zawiera kilka grywalnych postaci, takich jak Deadshot, King Shark Harley Quinn czy Captain Boomerang. Naszymi przeciwnikami będą zaś Superman, Flash, Zielona Latarnia czy Wonder Woman. Zapowiada się więc na epickie starcie. 

Ze względu na trwającą pandemię COVID-19 tworzenie gier bardzo się zmieniło. Wielu deweloperów przeszło na pracę z domu, aby zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo. Zrozumiałe jest, że z powodu tego przejścia prace są utrudnione i tym samym gry są opóźniane. Trzymanie się sztywnych dat powoduje zaś wypuszczanie ułomnych produktów, takich jak Battlefield 2042. Mamy nadzieję, że przesunięcie Suicide Squad: Kill the Justice League na przyszły rok da Rocksteady wystarczająco dużo czasu, by dopieścić grę.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Suicide Squad: Kill the Justice League podobno zostało przesunięte na przyszły rok

 0