Syberia: The World Before - znamy nową datę premiery

Syberia: The World Before - znamy nową datę premiery

Syberia: The World Before miała zadebiutować 10 grudnia 2021 roku, ale Microïds podjął decyzję o przełożeniu tego wydarzenia na bliżej nieokreślony czas. Wydawca po miesiącu ujawnił jednak kiedy najnowsze przygody Kate Walker trafią na Steam i inne platformy z grami.

Powodem przesunięcia grudniowego debiutu Syberia: The World Before była chęć możliwie najlepszego dopracowania produkcji i najwyraźniej wszystko jest na ostatniej prostej, ponieważ Microïds podał nową i miejmy nadzieję finalną datę premiery. Tytuł pojawi się na Steam, GOG oraz Epic Games Store 18 marca 2022 roku. Później swój port najpewniej dostaną również posiadacze konsol (poprzedniczek nie zabrakło także na tych platformach sprzętowych), lecz tutaj szczegóły są zagadką. Syberia: The World Before kosztuje 142,99 zł w wersji podstawowej oraz 177,28 złotych w przypadku Deluxe Edition. Co takiego zawiera bogatsze wydanie?

Syberia: The World Before zadebiutuje na PC 18 marca 2022 roku.

Deluxe Edition oferuje ścieżkę dźwiękową z gry, krótką wersję gry Syberia: The World Before - Prologue autorstwa Benoîta Sokala i Lucasa Lagravette'a oraz zestaw dla fanów gry: 3 tapety, 3 awatary i 3 oryginalne storyboardy autorstwa Benoîta Sokala. Syberia: The World Before ponownie pozwala nam wskoczyć w buty Kate Walker, czyli postaci odgrywającej główną rolę od pierwszej części wydanej prawie 20 lat temu. Kobieta po traumatycznych przeżyciach z trzeciego epizodu kontynuuje swą podróż. Co ważne to nie jedyna bohaterka, którą przyjdzie pokierować graczom. Kolejną jest 17-letnia Dana Rose, której historię umieszczono w 1937 roku.

Dana Roze to młoda dziewczyna rozpoczynająca karierę pianistki. Jej przyszłość zapowiada się mroczniej z chwilą, gdy faszystowskie zagrożenie Brunatnego Cienia zawisa nad Europą w przededniu II wojny światowej. Przeszłość miesza się więc z przyszłością z roku 2004 roku i kopalnią soli w Tajdzie, do której trafiła Kate Walker. Do odpalenia tytułu na minimalnych ustawieniach potrzebujemy komputera wyposażonego w procesor Intel Core i5 6600, 8 GB pamięci RAM i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon HD 7850/R7 260X. Zalecana konfiguracja to: Core i7 8700, 16 GB RAM oraz NVIDIA GeForce GTX 1060/AMD Radeon R9 390X/Fury X. Do tego 13 GB wolnego miejsca na dysku (producent poleca dysk SSD).

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Syberia: The World Before - znamy nową datę premiery

 0