The Quarry - gra wideo odpowiednia dla osób, które... nie lubią grać

The Quarry - gra wideo odpowiednia dla osób, które... nie lubią grać

Nie ma tygodnia, abyśmy nie dowiedzieli się czegoś nowego na temat nowej produkcji studia Supermassive Games - The Quarry.

Czego jak czego, ale medialnej wrzawy Brytyjczykom może zazdrościć chyba większość twórców gier wideo. O najnowszej grze Supermassive Games - The Quarry - od paru tygodni mówi się i pisze regularnie. Autorzy starają się zainteresować swoim dziełem nie tylko graczy, ale również osoby, które lubią horrory oraz interaktywne opowieści, ale grać już niekoniecznie. Jeśli wybierzemy tryb filmowy, z całą historią zaprezentowaną w The Quarry zapoznamy się, nie sięgając po pada. Gra zachowa jednak przy tym element interaktywności. Wciąż dużo (prawie wszystko?) będzie zależało od naszych wyborów.

The Quarry otrzyma tryb filmowy, w którym akcja będzie się toczyć praktycznie bez naszego udziału. Czy to jeszcze gra wideo?

Jeśli ktoś zadaje sobie pytanie, czy The Quarry to jeszcze gra wideo, odpowiedź na nie jest twierdząca. Chcecie pokierować bohaterami osobiście, trzymając w rękach pada? Oczywiście będziecie mogli to zrobić. Eksploracja, badanie przedmiotów, dokonywanie wyborów oraz quick time eventy - te wszystkie elementy w głównym trybie rozgrywki zostaną rozwiązane podobnie jak w poprzednich produkcjach Supermassive Games (jedynie quick time eventy będzie można tym razem wyłączyć).

Jeżeli jednak nie przepadacie za taką formułą rozgrywki, za to lubicie dobrze napisane i wyreżyserowane horrory, w których bardzo dużo zależy od waszych decyzji (przede wszystkim to, które postacie przeżyją, a które poniosą śmierć), to właśnie dla was powstaje filmowy. Wszystkich istotnych wyborów dokonacie w nim na początku zabawy, a później skupicie się w stu procentach na oglądaniu filmu. The Quarry będzie miało premierę 10 czerwca, w wersjach na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Quarry - gra wideo odpowiednia dla osób, które... nie lubią grać

 0