To jak z tym iPhone 14 mini, będzie, czy nie? Nowe pogłoski mówią, że tak

To jak z tym iPhone 14 mini, będzie, czy nie? Nowe pogłoski mówią, że tak

Jak wskazują najnowsze pogłoski, jeden z największych partnerów dystrybucyjnych Apple przygotowuje się do sprzedaży iPhone'a 14 mini. W ofercie giganta technologicznego z Cupertino pojawić ma się także nowy iPad z ekranem o przekątnej 10,2 cala. Premiera tego urządzenia spodziewana jest we wrześniu. Wracając do smartfonów, jeśli plotka okaże się prawdą, finalnie na rynku pojawią się 4 modele: iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max oraz iPhone 14 mini.

Już od dłuższego czasu docierają do nas informacje sugerujące, że Apple nie wprowadzi iPhone'a 14 mini w tym roku. Pominięcie mniejszej wersji smartfona nowej generacji ma być spowodowane stosunkowo niskim popytem na iPhone'a 13 mini. Wygląda na to, że znaczna część użytkowników mimo wszystko preferuje większe ekrany, na których, bądź co bądź, pracuje się wygodniej. Tym razem doszły do nas jednak informacje, że gigant z Cupertino wcale nie rezygnuje z iPhone'a 14 mini. Jeden z największych partnerów dystrybucyjnych Apple ma ponoć szykować się do sprzedaży najnowszy urządzeń z logo nadgryzionego jabłka, w tym także smartfona z dopiskiem mini. Ponadto mówi się również o wprowadzeniu 10,2-calowego iPad'a 10. generacji. Premiera tego urządzenia ma odbyć się we wrześniu.

Apple wcale nie musi zrezygnować z iPhone'a 14 mini. Najnowsze doniesienia mówią, że jeden z największych partnerów dystrybucyjnych Apple szykuje się do sprzedaży nowego smartfona z dopiskiem mini. W ofercie pojawić ma się także 10,2-calowy iPad 10. generacji.

Apple iPad

Oficjalnego wprowadzenia sprzętu spodziewamy się już 7 września. Oprócz iPhone'ów 14, ogłoszone zostanie mnóstwo nowości. Doczekamy się kolejnej wersji systemów iOS i watchOS. iPadOS oraz macOS w najnowszych odsłonach pojawią się dopiero w październiku, wraz z premierą urządzeń Mac oraz iPad Pro. Wracając jeszcze do iPhone'a 14 mini, do tej pory nie otrzymywaliśmy żadnych przecieków, które by o nim wspominały. Istnieje szansa, że informacje na ten temat były zwyczajnie dobrze zabezpieczone.

Niemniej jednak ostateczna decyzja w tej kwestii należy do Apple. O tym, które pogłoski okażą się prawdziwe dowiemy się już niedługo A jak to jest w waszym przypadku, wolicie bardziej poręczne smartfony, czy mimo wszystko większe ekrany?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: To jak z tym iPhone 14 mini, będzie, czy nie? Nowe pogłoski mówią, że tak

 0