TP-Link przedstawia szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H

TP-Link przedstawia szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H

Szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo TP-Link VIGI NVR1016H to drugie (po VIGI NVR1008H) tego typu urządzenie w portfolio TP-Link. Nowy model może obsłużyć aż szesnaście kamer. Dzięki temu VIGI NVR1016H sprawdzi się jako rejestrator w systemie monitoringu CCTV przede wszystkim na dużych przestrzeniach.

VIGI NVR1016H umożliwia nagrywanie materiału uzyskanego z kamer na dysku SATA o pojemności do 10 TB. Dzięki zastosowaniu dysku o bardzo dużej pojemności możliwe jest przechowywanie nawet 720 dni zarejestrowanych nagrań. Rejestrator wspiera rozdzielczość nagrywania do 8 Mpx, a także standard kompresji H.265+, który ogranicza nadmierne wykorzystanie przepustowości sieci. Sprzęt pozwala na podgląd na żywo obrazów z 16 kamer w tym samym czasie, wyszukiwanie zdarzeń w harmonogramach wideo w celu szybkiego przeglądania materiału oraz na dwukierunkową transmisję dźwięku.

TP-Link VIGI NVR1016H to szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo.

TP-Link przedstawia szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H

Za sprawą obsługi interkomu z dowolnego miejsca można prowadzić rozmowy, widząc jednocześnie obraz z kamer. VIGI NVR1016H wyposażono w złącze zasilające, Audio In, Audio Out, VGA, HDMI, port Ethernet RJ45 10/100 Mb/s oraz dwa porty USB, które pozwalają na podłączenie myszki, klawiatury lub zewnętrznego dysku twardego. Rejestrator NVR1016H uzupełnia system do monitoringu od TP-Link, w skład którego wchodzą wewnętrzne kamery typu turret (np. VIGI C400HP) oraz zewnętrzne urządzenia typu bullet (np. VIGI C300HP), ale - co ważne - jest także w pełni zgodny ze standardem ONVIF, dzięki czemu współpracuje z kamerami różnych producentów i umożliwia stworzenie kompleksowego systemu monitoringu.

VIGI NVR1016H pozwala na monitorowanie zdalne P2P, dzięki chmurze TP-Link ID i mobilnej aplikacji VIGI dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Rejestrator VIGI objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta. Zakup urządzenia to wydatek ok. 490 zł. Koszt jednej kamery VIGI C300HP to ok. 180 zł, natomiast C400HP – ok. 150 złotych. Tak wyceniony system do monitoringu CCTV stanowi niezwykle atrakcyjną alternatywę dla dużo droższych urządzeń, oferując przy tym wiele efektywnych rozwiązań i wysoką jakość. Szczegółowe informacje na temat VIGI NVR10016H, VIGI C300HP, VIGI C400HP oraz dostępne są na stronie internetowej.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: TP-Link przedstawia szesnastokanałowy sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H

 0