Twórcy PUBG prezentują odpowiedź na Simsy z superrealistyczną grafiką na bazie UE5

Twórcy PUBG prezentują odpowiedź na Simsy z superrealistyczną grafiką na bazie UE5

Firma stojąca za niezwykle popularną grą PUBG szykuje nową produkcję zatytułowaną InZoi. Fani tytułu, który spopularyzował gatunek battle royale, zapewne spodziewali się czegoś innego, ale InZoi to symulator życia z niezwykle realistyczną grafiką na bazie silnika Unreal Engine 5.

Pogromcy Simsów?

Krafton ujawnił swój najnowszy projekt na szczycie G-Star 2023 w Busan w Korei Południowej. Symulator życia, nazwany InZoi, oferuje rozgrywkę podobną do The Sims, ale wykorzystuje silnik Unreal Engine 5, aby zapewnić znacznie bardziej realistyczną grafikę.

Symulator życia, nazwany InZoi, oferuje rozgrywkę podobną do The Sims, ale wykorzystuje silnik Unreal Engine 5.

W InZoi gracze zarządzają życiem awatarów zwanych InZois, podobnych do tytułowych postaci w The Sims. Mogą tworzyć relacje z innymi awatarami, mieć pracę i angażować się w inne działania, jak np. praca w sklepie spożywczym, gaszenie pożarów, karaoke i nie tylko.

Gracze mogą także kontrolować środowisko, dostosowując budynki, zmieniając krajobraz miejski i pogodę. Co więcej, kreator postaci zawiera ogromny wybór opcji fizycznych i ubioru. Chociaż InZoi jest nadal w fazie rozwoju, Krafton prezentował grywalne wersje demonstracyjne podczas G-Star i umożliwiał influencerom publikowanie filmów z rozgrywki .

Grafika robi wrażenie

Nie da się ukryć, że gra przykuła uwagę głównie dzięki imponująco realistycznej grafice, z bardzo szczegółowymi postaciami i intensywnym wykorzystaniem odbić w czasie rzeczywistym. Liczba gier na bazie UE5 wciąż jest niewielka, ale InZoi może być jedną z najbardziej ambitnych wizytówek tego silnika. Jednakże, chociaż grafika może pomóc odróżnić projekt Kraftona od The Sims, prawdopodobnie przełoży się na astronomicznie wysokie wymagania systemowe na PC.

W wywiadzie Krafton powiedział, że prace nad InZoi trwają od około roku. Firma cieszy się z porównań do Simsów, ale ma nadzieję, że nowy projekt będzie wyróżniał się na tle najlepiej sprzedającej się serii EA. Premiera InZoi planowana jest na przyszły rok, ale Krafton nie ujawnił jeszcze, na jakich platformach i czy gra będzie darmowa, tak jak The Sims 4 i ich poprzedni projekt, PUBG: Battlegrounds. 

Minęło dziewięć lat od premiery The Sims 4, a EA niewiele ujawniło na temat kolejnej dużej części serii. Na początku tego roku firma potwierdziła, że ​​nadchodzący projekt The Sims będzie darmowy, ale nie będzie nosił nazwy The Sims 5. EA chce, aby następna gra oferowała alternatywny sposób grania w The Sims, który będzie współistnieć z The Sims 4, a nie go zastępować. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twórcy PUBG prezentują odpowiedź na Simsy z superrealistyczną grafiką na bazie UE5

 0