Valve ogłasza artystyczny konkurs dla fanów CS:GO. Do zgarnięcia 1 mln dolarów

Valve ogłasza artystyczny konkurs dla fanów CS:GO. Do zgarnięcia 1 mln dolarów

Jesteście fanami CS:GO i przy okazji macie zacięcie artystyczne, które przekuwacie na tworzenie własnych skórek na bronie w tej popularnej strzelance wieloosobowej? W takim razie ten temat powinien was mocno zainteresować. 

Valve poszukuje nowych skórek do broni Counter-Strike: Global Offensive i ma nadzieję zachęcić twórców do przesyłania projektów w konkursie artystycznym, w którym pula nagród wynosi aż 1 milion dolarów. Firma wybierze 10 oryginalnych stylizacji o tematyce snów lub koszmarów. Twórcy zwycięskich projektów otrzymają po 100 000 dolarów, a skórki zostaną dodane do gry. Nie ma tu żadnego limitu na zgłoszenia i możecie przesłać dowolną liczbę projektów. Co więcej, te mogą być tworzone samodzielnie lub jako część pracy zespołowej (w takim wypadku trzeba jednak podzielić się wygraną). Co więcej, jedna osoba/grupa może wygrać wielokrotnie, więc jest teoretycznie możliwe, że przygarnie całą pulę nagród. 

Valve ogłosiło konkurs na skórki na bronie CS:GO, w którym pula nagród wynosi aż 1 milion dolarów. Firma wybierze 10 oryginalnych stylizacji o tematyce snów lub koszmarów. 

Artyści nadal będą posiadać prawa do swoich dzieł — wysłanie zgłoszenia daje Valve nieekskluzywną licencję na używanie ich w CS:GO. Macie czas do 21 października na przesłanie swoich projektów do Warsztatu CS:GO (CS:GO Workshop). W tym celu trzeba użyć konta Steam, które ma dobrą opinię (tj. nie zostało w żaden sposób ograniczone) i na którym dokonano zakupów na Steam za co najmniej 5 USD. Valve skontaktuje się ze zwycięzcami do 21 listopada.

Nie da się ukryć, że jest ciekawy konkurs z nagrodami, które mogą zmienić komuś życie. My możemy tylko przyklasnąć takiej inicjatywie i życzyć zainteresowanym powodzenia. Warsztat Steam istnieje od dekady. Umożliwia graczom przesyłanie modów, map i przedmiotów do różnych gier — w tym skórek broni do CS:GO. „Ponad pięć milionów twórców treści przesłało i opublikowało ponad 20 milionów nowych pozycji do różnych gier na Steam, udostępniając je do zakupu milionom graczy na całym świecie” – pochwaliło się Valve. „I, jak wie każdy, kto gra w te gry – w tym gracze CS – wiele z najbardziej kultowych przedmiotów w grze, map i nie tylko zostało stworzonych przez członków społeczności. Konkurs treści Dreams & Nightmares ma na celu dalsze wsparcie tej społeczności”.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Valve ogłasza artystyczny konkurs dla fanów CS:GO. Do zgarnięcia 1 mln dolarów

 0