Wiedźmin. Netflix ujawnia przybliżoną datę premiery trzeciego sezonu serialu

Wiedźmin. Netflix ujawnia przybliżoną datę premiery trzeciego sezonu serialu

Netflix przygotowuje trzeci sezon Wiedźmina i podaje przybliżoną datę premiery nowych odcinków serialu, które nie zadebiutują jak poprzednie pod sam koniec roku tylko wcześnie, bo w połowie.

Prace na planie trzeciego sezonu serialu Wiedźmin od Netflixa, które ruszyły 31 marca dobiegły końca i trwały 5 miesięcy. Teraz projekt przechodzi przez proces postprodukcji wynoszący od 6 do 8 miesięcy. Idąc za wyliczeniami nowy sezon powinien być gotowy w okolicach marca-maja przyszłego roku, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by Wiedźmin wrócił wcześniej niż zwykle, chyba że Netflix znów będzie czekał. Tak się jednak nie stanie, bowiem serwis streamingowy ujawnił przybliżoną datę wydania trzeciego sezonu przygód Geralta z Rivii.

Trzeci sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netflixie latem 2023 roku.

Moment ten nastąpi latem 2023 roku, choć dokładnego dnia i miesiąca niestety jeszcze nie znamy, ale oczywiście dowiemy się bliżej debiutu. "Zbliża się Czas Pogardy. Wiedźmin powróci na Netflixa latem 2023! #TUDUM" – głosi wpis na oficjalnym Twitterze serialu. Nie widzieliśmy zwiastuna ani żadnego rzeczywistego materiału z trzeciego sezonu Wiedźmina. Zapewne Netflix zaprezentuje trailer w nadchodzących miesiącach. Cóż dobrze, iż platforma przyspieszy premierę. Przypomnijmy, że drugi sezon Wiedźmina trafił do serwisu 17 grudnia 2021 roku.

Ekipa filmowa ma ogromnego pecha do COVID-19, gdyż w lipcu media poinformowały o wstrzymaniu prac na planie z powodu wykrycia osób zarażonych koronawirusem. To drugi taki przypadek w historii serialu. Poprzedni miał miejsce podczas tworzenia drugiego sezonu, co wymusiło zawieszenie prac do grudnia 2021 r. Warto wspomnieć, że w trzecim sezonie zagra polska aktorka Michalina Olszańska wcielająca się w rolę Marti Sodergren uznawanej za jedną z najlepszych uzdrowicielek w Królestwach Północy. Przy okazji dowiedzieliśmy się, iż The Witcher: Blood Origin pojawi się na Netflixie 25 grudnia 2022 roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin. Netflix ujawnia przybliżoną datę premiery trzeciego sezonu serialu

 0