Wiedźmin: Pogromca potworów z nowym wydarzeniem

Wiedźmin: Pogromca potworów z nowym wydarzeniem

Pamiętacie jeszcze o Wiedźminie: Pogromcy Potworów? Jeśli nie, to Wam przypomnimy, bo dziś wyszła aktualizacja, wprowadzająca nowe wydarzenie w świecie gry. Co nowego w Monster Slayer?

Ostatnimi czasy bardzo często przyglądamy się kwestii naszego rodzimego "Wieśka" i skupiamy się na wielu aspektach. Najpierw przygotowaliśmy dla Was recenzję Wiedźmin: Pogromca Potworów - swoją drogą gorąco zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego redakcyjnego kolegi. Później przyszła pora na nieco bardziej szczegółowe omówienie tematów związanych z grą pod postacią poradnika do omawianej produkcji. Dziś natomiast otrzymaliśmy oficjalne informacje o wprowadzeniu ciekawego wydarzenia do świata gry. Od 1 aż do 30 września w grze znajdować będziecie więcej potworów dzięki zwiększonemu zasięgowi wiedźmińskiej aury. Co to oznacza? To, że.. nie musicie pokonywać takiej ilości kilometrów, by dotrzeć do kolejnych, interesujących Was szkarad. Aura wiedźmina to umiejętność, dzięki której w ogóle mamy możliwość zabijania potworów we własnym domu, bo te same znajdują naszego bohatera. A chyba nie trzeba tłumaczyć, że więcej potworów, to więcej zabawy!

W Wiedźmin: Pogromca Potworów pojawiła się nowa aktualizacja wprowadzające wydarzenie, które potrwa aż do 30 września. Jeśli masz ochotę poskromić więcej potworów w zaciszu własnego domu, teraz jest na to czas!

 

Przypomnijmy. Witcher: Monster Slayer to mobilna gra wzorowana na takich produkcjach, jak Pokemon GO. Wcielasz się w zabójcę potworów, zbierasz sprzęt i wykonujesz zadania, które swoją drogą są naprawdę ciekawie wykonane. W przyszłości w grze mają się pojawić kolejne, a więc długotrwałe wsparcie produkcji jest tu ewidentne. Dowodem na to jest wprowadzenie właśnie dzisiejszego wydarzenia. Gra bazuje na technologii AR (alternative reality), w której potwory mogą się pojawić na ekranie smartfona wraz z otaczającym Cię, prawdziwym światem. Produkcja też nie należy do najłatwiejszych, a do każdego spotkania z silniejszymi przeciwnikami musisz się odpowiednio przygotować. Oleje, petardy i eliksiry. Swoją drogą, jak Wy oceniacie najnowsze wcielenie Wiedźmina? Graliście? Napiszcie co sądzicie o tej grze w komentarzach.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wiedźmin: Pogromca potworów z nowym wydarzeniem

 0