Wyciekła specyfikacja smartfonów Vivo Y22s oraz Y16

Wyciekła specyfikacja smartfonów Vivo Y22s oraz Y16

Do sieci wyciekł plakat promocyjny, dzięki któremu poznaliśmy specyfikację niedostępnych jeszcze smartfonów Vivo Y22s oraz Y16. Urządzenia należą do średniej oraz niskiej półki cenowej i oferują między innymi baterie o pojemności 5000 mAh. Z plakatu możemy dowiedzieć się, że sprzęt trafi najpewniej w pierwszej kolejności na rynek wietnamski.

Rynek smartfonów z Androidem ma to do siebie, że znajdziemy na nim urządzenia z niemalże każdego przedziału cenowego. Marka Vivo szykuje się teraz do prezentacji serii V25 w Indiach, jednak w ofercie firmy mają pojawić się także inne modele. Specyfikacja dwóch z nich wyciekła do internetu za pośrednictwem plakatu promocyjnego, na którym wypunktowane są chyba wszystkie kluczowe informacje na temat Vivo Y22s oraz Y16. Pierwszy z nich ma oferować procesor Snapdragon 680, ekran z odświeżaniem na poziomie 90 Hz oraz 8 GB pamięci operacyjnej (plus dodatkowe 8 GB wirtualnego RAMu). Za zasilanie tego smartfona odpowiadać będzie bateria o pojemności 5000 mAh z obsługą 18-watowego ładowania. Vivo Y22s będzie cechować się także certyfikatem IP54, który potwierdza odporność na kurz i wodę.

Do sieci wyciekła specyfikacja smartfonów Vivo Y22s oraz Y16. Urządzenia w pierwszej kolejności trafia najpewniej na rynek wietnamski.

Jeśli chodzi o rejestrowanie obrazu, urządzenie posiada główną jednostkę o rozdzielczości 50 MP, czujnik 2 MP oraz aparat do selfie 8 MP. Sprzęt będzie dostępny w kolorze zielonym i niebieskim. Słabszy z wymienionych modeli, czyli Vivo Y16 oferuje 4 GB pamięci RAM (plus 1 GB wirtualnej) oraz akumulator o pojemności 5000 mAh, jednak w tym przypadku z ładowaniem 10 W.

Ten model napędzać ma procesor MediaTek Helio P35. W kwestii aparatów, Vivo Y16 posiada główną jednostkę o rozdzielczości 13 MP i dodatkowy czujnik 2 MP. Na pokładzie odnajdziemy także skaner odcisków palców oraz 64 GB pamięci masowej. Urządzenie ma być dostępne w czarnej oraz złotej wersji kolorystycznej. Biorąc pod uwagę, że plakat jest w języku wietnamskim, możemy spodziewać się, że wymienione urządzenia Vivo trafią w pierwszej kolejności właśnie na ten rynek.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyciekła specyfikacja smartfonów Vivo Y22s oraz Y16

 0