Xbox Game Pass może wzbogacić się o jedną z najlepszych gier 2021 roku

Xbox Game Pass może wzbogacić się o jedną z najlepszych gier 2021 roku

Xbox Game Pass może wzbogacić się o jedną z najlepszych gier 2021 roku. W marcu usługa Microsoftu otrzymała Marvel's Guardians of the Galaxy, a teraz najpewniej czeka na nas kolejny mocny tytuł.

Xbox Game Pass może wzbogacić się o grę Resident Evil Village. Na obecność produkcji Capcomu na platformie Microsoftu wskazuje trwająca w Xbox Store wyprzedaż i informacja dostrzeżona przez serwis xgp.pl o tym, że RE8 jest dostępny w "ramach Xbox Game Pass". Wprawdzie wzmianka o tym została już usunięta ze strony, ale serwisowi xgp.pl udało się wykonać zrzut ekranu. Oczywiście nie oznacza to, że Resident Evil Village trafi do XGP, aczkolwiek istnieje niemała szansa, że prędzej czy później tak się stanie, a usługa Microsoftu dostanie mocny tytuł. Mógł być to też zwykły błąd na stronie.

Resident Evil Village może trafić do usługi Xbox Game Pass.

Warto wspomnieć, że przeciek z ubiegłego roku sugerował zawarcie przez Capcom i Sony umowy, w ramach której najnowszy Resident Evil miał pozostać z dala od usług subskrypcyjnych przez okres jednego roku. Jeśli to prawda to nic nie stoi na przeszkodzie, by gra zadebiutowała w Game Passie w 2022 roku. Dobrym momentem na udostępnienie RE8 w usłudze Microsoftu jest 7 maja, bowiem tego dnia mija pierwsza rocznica premiery produkcji. Do tych rewelacji na razie musimy podchodzić z dystansem. Pewnym jest, iż Resident Evil Village odniósł sukces.

Według danych Capcomu z początku 2022 roku na przestrzeni 9 miesięcy sprzedano 5,7 miliona egzemplarzy Resident Evil Village i jest to najlepszy rezultat w historii marki horrorów. Dla porównania Resident Evil 7 osiągnął zbliżony wynik dopiero w półtora roku po debiucie. Natomiast RE 6 potrzebował roku, by trafić do 5,2 miliona graczy. Nowy Resident Evil zdobył szereg nagród m.in. Steam Awards dla najlepszej gry roku.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Game Pass może wzbogacić się o jedną z najlepszych gier 2021 roku

 0