XCOM 2 za darmo! Jak odebrać grę?

XCOM 2 za darmo! Jak odebrać grę?

Przegrywanie to ostatnio powszechnie panująca moda w świecie gier komputerowych. Nie tak dawno Sekiro, teraz Elden Ring, a do tego dojdzie jeszcze XCOM 2 i to zupełnie za darmo! Promocja rozpocznie się już za 2 dni, tj. 14 kwietnia 2022 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego na Epic Games Store.

Chcecie zgarnąć XCOM 2 za darmo? Będziecie mieli ku temu okazję, ponieważ już 14 kwietnia o godzinie 17:00 do odebrania w sklepie Epic Games Store będzie znakomita gra strategiczna autorstwa Firaxis Games, sequel do uznanej na całym świecie, powstałej w latach 90 serii gier X-COM. Za grę, oprócz deweloperów, odpowiada także wydawca 2K Games, a jej ocena w serwisie metacritic wynosi 7.3 (użytkowników) oraz 88 (krytyków). Jeśli zatem jeszcze nie mieliście okazji wypróbować, warto, szczególnie na najwyższych poziomach trudności, choć tak jak wspomnieliśmy wcześniej, ten raczej zarezerwowany jest dla graczy, którzy lubią często przegrywać.

XCOM 2 za darmo na Epic Games Store dostępny już 14 kwietnia o 17:00. Wraz z tą produkcją pojawi się też Insurmountable

XCOM 2 za darmo

Jak odebrać XCOM 2 za darmo w Epic Games Store?

Aktualnie gra nie jest jeszcze dostępna, ale będzie już za 2 dni - 14 kwietnia 2022 o godzinie 17:00. Wystarczy, że właśnie wtedy zalogujecie się na wcześniej utworzone konto Epic Games i na głównym pulpicie zjedziecie w dół do sekcji "Darmowe Gry". Po kliknięciu zauważycie zamówienie ze 100% zniżką, a na adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie. Samą grę oczywiście znajdziecie w swojej bibliotece.

XCOM 2 to sequel dla XCOM: Enemy Unknown, czyli znakomitej gry strategicznej, w której kontrolujemy oddział do walki z najeźdźcą z kosmosu. Turowa natura walk i planowanie kolejnych kroków z wykorzystaniem mgły wojny przypadnie do gustu nie tylko fanom serii, ale również fanom strategii wszelakich, szczególnie tym, którzy lubią wyzwania. Jak kształtują się wymagania sprzętowe XCOM 2?

XCOM 2 - minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz lub AMD Phenom 9950 2.6 GHz
  • Karta graficzna: Radeon HD 5770 lub GeForce GTX 460 1 GB
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Dysk: 45 GB
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

XCOM 2 - zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: czterordzeniowy 3 GHz
  • Karta graficzna: Radeon HD 7970 lub GeForce GTX 770 2 GB
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dysk: 45 GB
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Aktualnie do odebrania za darmo w Epic Games Store jest Zniknięcie Ethana Cartera i Rogue Legacy. Już wcześniej o tym pisaliśmy, ale gwoli przypomnienia - gry te znikną z oferty 14 kwietnia, dlatego spieszcie się. Wraz z XCOM, 14 kwietnia o godzinie 17:00 pojawi się również nieco mniej znana, wydana rok temu gra Insurmountable, czyli przygodowa produkcja typu rougelike wydana i stworzona przez studio ByteRockers' Games. W niej wcielamy się w górskiego wspinacza, który zmaga się z dotarciem na wierzchołki najwyższych i najtrudniejszych do zdobycia szczytów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: XCOM 2 za darmo! Jak odebrać grę?

 0