Xiaomi 12 Ultra otrzymać ma skórzany, ceramiczny i szklany wariant

Xiaomi 12 Ultra otrzymać ma skórzany, ceramiczny i szklany wariant

Pojawiła się nowa plotka prosto z Chin, który ujawnia informacje na temat wykonania nadchodzącego flagowca Xiaomi, czyli 12 Ultra. Co prawda z poprzednich przecieków wiemy już, jak wyglądać może ten smartfon, ale najnowsze doniesienia dostarczają ciekawych informacji na temat tworzyw i kolorów, po które może sięgnąć chiński gigant. 

Podczas gdy Xiaomi Mi 11 Ultra z zeszłego roku miał tylko jedną ceramiczną wersję, firma tym razem chce dać nam wybór. Z nowych przecieków wynika, że Xiaomi 12 Ultra będzie dostępny w trzech wariantach – szklanym, ceramicznym i skórzanym (wegańska skóra). Pierwsza opcja będzie dostępna w wielu wersjach kolorystycznych, iteracja ceramiczna będzie tylko czarna i biała, podczas gdy kolory konfiguracji sztucznej skóry są nadal nieznane. Chyba nie trzeba dodawać, że opcja ceramiczna będzie ciut droższa niż szklana, bo trudniej ją formować, ale w zamian jest trwalsza.

Z nowych przecieków wynika, że Xiaomi 12 Ultra będzie dostępny w trzech wariantach – szklanym, ceramicznym i skórzanym (wegańska skóra).

Xiaomi 12 Ultra otrzymać ma skórzany, ceramiczny i szklany wariant

Według docierających do nas przecieków Xiaomi 12 Ultra (przypominamy, że chiński producent porzucił już Mi w nazwie swoich smartfonów) pochwalić będzie mógł się również oryginalnym wyglądem, głównie z tytułu nietypowego okrągłego modułu aparatu tylnego. Główny obiektyw z 50 MP sensorem i 48 MP ultraszerokokątna jednostka będą znajdować się odpowiednio na środku i po lewej stronie, podczas gdy 48 MP teleobiektyw peryskopowy umieszczony jest w dolnej części wyspy. Na górze koła znajdziemy czwarty aparat, który może być czujnikiem ToF lub krótszym teleobiektywem w zakresie 2x-3x. Pozostałe elementy to lampa błyskowa LED, czujnik światła i PDAF. Mówi się także, że Xiaomi nawiązało współpracę z marką Ziess przy tworzeniu aparatów 12 Ultra. 

Poza tym Xiaomi 12 Ultra zapewne otrzyma też topową specyfikację z dużym ekranem OLED o wysokiej częstotliwości odświeżania, procesorem Snapdragon 8 Gen 1, co najmniej 12 GB pamięci RAM i dużą baterią. Wszystkie szczegóły poznamy zapewne wkrótce, ale producent na chwilę obecną milczy na temat tego modelu, więc być może będziemy musieli uzbroić się w nieco cierpliwości. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi 12 Ultra otrzymać ma skórzany, ceramiczny i szklany wariant

 0