Zapraszamy do oglądania jedenastego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Zapraszamy do oglądania jedenastego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Jak co tydzień zapraszamy naszych czytelników do odwiedzenia kanału ITHardware na YouTube do zapoznania się z materiałem prezentującym najważniejsze wydarzenia minionych 7 dni. Za powstanie wideo tradycyjnie odpowiada nasz redakcyjny kolega Beniamin znany lepiej jako Technokrata, którego kojarzyć możecie z jego autorskiego kanału traktującego o nowych technologiach. Tego rodzaju treści to dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy zajęci codziennymi sprawami nie mają czasu być na bieżąco z branżowymi wydarzeniami. Tutaj dostają więc na tacy gotowe, kluczowe informacje. Z tematów wartych uwagi należy wymienić np. dostępność kart graficznych AMD oraz NVIDII, która coraz bardziej się poprawia, a ceny ulegają normalizacji, chociaż wiadomo nadal nie jest idealnie. Raport udostępniony przez 3DCenter sugeruje, że u wielu niemieckich sprzedawców detalicznych ceny kart z rodziny RTX 3000 gwałtownie spadły, osiągając pułap 191% powyżej ceny sugerowanej detalicznej. Jeszcze kilka dni temu ceny utrzymywały się na poziomie 233% powyżej cen producenta.

Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka cotygodniowego newsowego podsumowania tygodnia.

Mijający tydzień upłynął pod znakiem prezentacji Windowsa 11, który chociaż nie będzie rewolucją względem swego poprzednika to zaoferuje kilka bardziej lub mniej interesujących nowości czy poprawek wydajności. Przede wszystkim przemodelowania doczeka się Microsoft Store. Całość ma być przystępniejsza dla deweloperów jak i użytkowników m.in. dzięki dostarczeniu więcej treści ilości niż teraz, które będą łatwiejsze do wyszukania za sprawą wyselekcjonowanych opisów oraz kolekcji. Microsoft podejmuje dodatkowe kroki, by zagwarantować twórcom więcej opcji biznesowych. Zmienią się zasady podziału przychodu, w efekcie wydawcy dodający do sklepu własne produkty mają czerpać 100% wpływów. Niestety dotarła do nas też smutna wiadomość o nagłej śmierci Johny'ego McAfee, czyli założyciela firmy odpowiadającej za powstanie oprogramowania antywirusowego. McAfee został znaleziony martwy w swojej celi w hiszpańskim więzieniu kilka godzin po odrzuconej apelacji.

Fanów CS-a zapewne zelektryzowała wieść o rekordowej sprzedaży skinów do CS:GO. Dwóch kolekcjonerów z Chin kupiło skórki Dragon Lore do karabinu snajperskiego AWP w wydaniu Suwenir oraz Case Hardened do karabinu AK-47. Należy zaznaczyć, że przedmioty wzbogacono o naklejki z logiem Titan pochodzącym z SL Major Series One Katowice 2014 co tylko podbiło wartość całości. Zapłacono za nie 5 mln juanów (ok. 3 miliony złotych) co jest astronomiczną wręcz kwotą za taki wirtualny przedmiot. Transakcji nie przeprowadzono w sieci, a zainteresowane strony spotkały się ze sobą osobiście w cztery oczy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapraszamy do oglądania jedenastego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

 0