Zapraszamy do oglądania ósmego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Zapraszamy do oglądania ósmego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Na naszym kanale IThardwareTV na YouTube wleciał nowy odcinek prezentujący najważniejsze newsy z minionych siedmiu dni. Za jego powstanie odpowiada nasz redakcyjny kolega Beniamin znany lepiej jako Technokrata, którego kojarzyć możecie z jego autorskiego kanału traktującego o nowych technologiach. Tego rodzaju treści stanowią dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy zabiegani w natłoku codziennych spraw nie mają czasu, by codziennie wchodzić na stronę i czytać wszystkie materiały. W ósmym epizodzie omawiamy GeForce RTX 3080 Ti i GeForce RTX 3070 Ti, które zostały już zapowiedziane oficjalnie, a dodatkowo na naszym serwisie wylądował obszerny test pierwszego modelu. GeForce RTX 3080 Ti bazuje na GPU GA102 z 10240 rdzeniami CUDA i oferuje pamięć VRAM 12 GB GDDR6X oraz magistralę 384-bitową.

Na naszym kanale IThardwareTV na YouTube wleciał óśmy odcinek prezentujący najważniejsze newsy z minionych siedmiu dni.

Oprócz tego więcej dowiedzieliśmy się o procesorach Ryzen 7 5700G i Ryzen 5 5600G, które na sklepowe półki trafić mają 5 sierpnia, w cenie odpowiednio 359 i 259 USD. Pierwszy model posiada 8 rdzeni i 16-wątkowy układ Zen 3 z bazową częstotliwością taktowania na poziomie 3,8 GHz, w trybie boost osiągającą 4,6 GHz. Ryzen 5 5600G to wydanie z niższej półki z 6-rdzeniową i 12-wątkową konstrukcją CPU o bazowej prędkości 3,9 GHz i 4,4 GHz w trybie boost. Fani Battlefielda żyją za to nadciągającą oficjalną prezentacją nowej części. Moment ten nastąpi 9 czerwca i wtedy ujrzymy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Zdaniem dyrektora generalnego DICE, Oskara Gabrielsona otrzymamy wszystko to, co kochamy we wspomnianej marce, czyli wojnę na epicką skalę, chociaż nie zabraknie też pewnych nowości.

Na koniec należy wspomnieć o Cyberpunku 2077, który choć wywołał skrajne emocje wśród graczy to pozostaje obecnie najpopularniejszą produkcją CD Projekt RED. Jak piszemy w oddzielnej wiadomości tytuł sprzedaje się kiepsko, aczkolwiek w pierwszym kwartale bieżącego roku odpowiada za 60 proc. sprzedanych egzemplarzy gier CD Projekt RED. Dodatkowo deweloperzy szykują następną aktualizację poprawiającą grę. W przeszłości dostarczono kilka łatek, ale nie naprawiły one wszystkich błędów trapiących tę pozycję i raczej nie powinniśmy oczekiwać nagłej poprawy w najbliższej przyszłości.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapraszamy do oglądania ósmego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

 0