E3 2021 - Top 10 najlepszych zapowiedzi gier

E3 2021 - Top 10 najlepszych zapowiedzi gier

E3 2021 - Top 10 najlepszych zapowiedzi gier

Targi E3 2021 już zakończone. Po obejrzeniu wszystkich konferencji łatwo dojść do wniosku, że największymi wygranymi są ci, którzy opłacają abonament Xbox Game Pass. Liczba przebojów, jakie otrzymają zagwarantowana przez Microsoft, powinna budzić zazdrość i podziw u konkurencji. Zresztą, bez pokazów Sony cała impreza straciła bardzo dużo pikanterii. E3 zawsze żyło pojedynkiem konferencji PlayStation-Xbox, teraz to było już tylko pasmo trailerów. Ale nie ma sensu popadać w melancholię, bo przecież wciąż działo się naprawdę wiele. Zobaczyliśmy wiele ogłoszeń i zwiastunów, które każą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Bo zdecydowanie mamy na co czekać. Oto lista dziesięciu najciekawszych i najbardziej zaskakujących zapowiedzi gier na E3 2021. Widzieliście wszystkie? 

 

10. Guardians of the Galaxy

Kto mógł się spodziewać, że po wpadce, jaką okazało się Marvel’s Avengers od Square Enix, firma wciąż będzie romansować z tym typem zabawy? A jednak drużynowe strzelanie, zwiedzanie światów i walka ze złem dostaną drugą szansę. Przy okazji wyciągnięto wnioski z największych grzechów Avengersów i postawiono nie tylko na design wierny komiksom, ale i wybrano licencję dużo mocniej pasującą do tego typu rozgrywki. Guardians of the Galaxy są wręcz stworzeni do takiej gry i sprawili nam wielką niespodziankę podczas E3. Warto kibicować temu projektowi. Niby to żadne wielkie odkrycie, ale każdy element wydaje się być na miejscu. 

 

9. Atomic Heart

Rosyjska ekipa Mundfish wie jak przyciągnąć uwagę. Klimat wschodniej fantazji, science fiction i paranormalnych zdarzeń rodem z BioShocka robią rewelacyjne wrażenie. Widać tu też inspiracje Half-Life i podpatrywanie pewnych rzeczy z Death Stranding. Jeżeli taki miks się uda, podsypując wszystko lekką paranoją i humorem to, możemy dostać przygodę, o której będzie się naprawdę długo rozmawiało. Nie możemy też pominąć bardzo ważnego elementu prezentacji, jakim była piosenka dobrana do trailera. Tak się sprzedaje gry i zwraca na siebie uwagę świata. Największy wygrany targów? Bardzo możliwe.

 

8. Starfield

Bethesda wysyłająca ekipę od Skyrima i Fallouta w kosmos - czy można bardziej przykuć uwagę? Nawet pomimo zwiastuna, który pokazuje bardzo niewiele zainteresowanie, sięga zenitu. Odkrywanie kosmicznych landów w charakterystycznym retrofuryzmie, nawiązującym też do panującej obecnie mody na NASA? To przecież musi się udać. Stworzymy postać, wsiądziemy do statku i będziemy robić wszystko, byle tylko nie tknąć głównego wątku: czy istnieje lepszy plan dla fanów wielkich, otwartych światów? Obstawiam w ciemno wielki przebój. Już same realia sprzedadzą miliony kopii.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: E3 2021 - Top 10 najlepszych zapowiedzi gier

 0