Liga Typerów Mistrzostw Europy 2020 by IThardware.pl

Liga Typerów Mistrzostw Europy 2020 by IThardware.pl

LIGA TYPERÓW EURO 2020 by ITHARDWARE.PL

W związku z rozpoczynającym się dzisiaj (11.06.2021) Euro 2020 przygotowaliśmy dla Was ligę typerów! Udział oczywiście jest darmowy, a za poprawne wyniki nagradzamy Was super sprzętem jak karty graficzne NVIDIA RTX, routery, peryferia, fotele gamingowe, chłodzenia AIO i wiele innych.

Każdego dnia meczowego do wygrania będzie wartościowa nagroda rzeczowa jednego z naszych partnerów. Trzy osoby, które uzbierają największą liczbę punktów w całym cyklu zgarną nagrody główne:

Miejsce I: Karta graficzna  MSI GeForce RTX 3060 GAMING X TRIO 12 GB GDDR6 ufundowana przez firmę Actina.

Miejsce II: Gamingowy  monitor Gigabyte G27FC ufundowany przez Gigabyte

Miejsce III: Fotel gamingowy Genesis Nitro 890  ufundowany przez Genesis

Łączna pula nagród całej ligi to ponad 20 tys. zł! Więcej szczegółów oraz poszczególne wyniki znajdziecie w dolnej części. Każdego dnia dodamy post Facebooka, pod którym będziecie udzielać swoich typów. Oraz zapoznać się z produktami partnera nagrody dnia. Pamiętajcie, że to dzięki nim walczymy o te wspaniałe nagrody i liczymy, że odwdzięczycie się im polubieniem ich stron.

 

Zasady ogólne! Prosimy się z nimi zapoznać.

Codziennie w dni meczowe w czasie trwania Euro 2020 o godzinie 8:00 opublikujemy post, pod którym Waszym zadaniem będzie wytypować w komentarzu wygranego oraz poprawny wynik.

Typujemy wyniki w następujący sposób:

Polska - Hiszpania 1, 5:0 

1 - oznacza wygraną zespołu po lewej stronie
x - oznacza remis
2 - oznacza wygraną zespołu po prawej stronie
X:X - wynik

Wyniki meczu typujemy do usłyszenia pierwszego gwizdka, po czym zamykamy listę, edytowany komentarz traci możliwość udziału w zabawie.

Nie napisałeś poprawnego wyniku jako pierwszy? Nic straconego - za poprawne wytypowanie zwycięzcy i tak otrzymujesz punkty, które sumowane są potem w rankingu ogólnym.

Nie napisałeś poprawnego wyniku jako pierwszy? Nic straconego! Twoje punkty sumowane są do ogólnego rankingu, który zliczany jest w tabeli (aktualizacja do 3 dni). W rankingu ogólnym dla najlepszych 3 osób czekają nagrody główne RTX 3060 i fotel Genesis czy monitor Gigabyte.

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujesz 1 punkt, a za poprawny wynik aż 3 punkty! Tak więc warto brać udział w typowaniu do samego końca, bo kwalifikacja końcowa może się jeszcze sporo zmienić!

Przykładowo:
Polska - Hiszpania 1, 5:0  - gdy padnie taki wynik otrzymujemy 1 punkt za podanie wygranej drużyny oraz 3 punkty za podanie wyniku, razem 4 punkty w rankingu ogólnym!

W przypadku dni, gdy rozgrywane jest więcej spotkań liczy się zsumowana liczba punktów za każde ze spotkań.

Przykładowo:
Polska - Brazylia 1, 5:0 - 4 punkty
Niemcy - Francja 1, 2:1 - 1 punkt ponieważ mecz zakończył się wygraną Niemiec, ale wynik był 3:2.

Wówczas otrzymujemy 5 punktów za cały dzień rozgrywek do ogólnego rankingu.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Nagroda dzienna 

Nagrodę dzienną wygrywa osoba, która uzbiera danego dnia najwięcej punktów, a w przypadku kilku takich samych typów wygrywa osoba, która była najszybsza. Naszą zabawę przeprowadzamy razem z partnerami, dlatego miło nam będzie jeżeli odwdzięczycie im się skromnym polubieniem strony.

Wyniki

Ogólne wyniki będzie można śledzić w arkuszu poniżej. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć powodzenia! I niech wygra najlepszy! 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Liga Typerów Mistrzostw Europy 2020 by IThardware.pl

 0