NVIDA GeForce, czyli nie tylko GPU. Co jeszcze oferuje ekosystem Zielonych?

NVIDA GeForce, czyli nie tylko GPU. Co jeszcze oferuje ekosystem Zielonych?

Kończący się rok na pewno mocno zapisze się w historii, niestety głównie z powodów, o których większość z nas chciałaby szybko zapomnieć, ale był on również pod kilkoma względami przełomowy dla branży technologicznej, a konkretniej nawet gamingowej. Szczególnie jeśli chodzi o jego drugą połowę, która przyniosła wiele ekscytujących premier, w tym także dla pecetowców. Jedną z nich są niewątpliwie nowe karty graficzne NVIDII, które wykorzystują architekturę Ampere, przynosząc powiew świeżości i skok jakościowy, jakiego dawno nie doświadczyliśmy w tym segmencie. Oczywiście, zapotrzebowanie na te grafiki okazało się tak duże, że wielu graczy musiało obejść się smakiem, ale sytuacja powinna wkrótce się poprawić (już dochodzą nas słuchy, że na rynku pojawia się coraz więcej kart), więc obecne niedogodności możemy wykorzystać np. na odłożenie większych pieniędzy na model z wyższej półki.

...kupując nowego GeForce’a, otrzymujemy nie tylko wydajną kartę graficzną, ale także cały ekosystem NVIDII, oferujący szereg autorskich funkcji i technologii...

NVIDA GeForce, czyli nie tylko GPU. Co jeszcze oferuje ekosystem Zielonych?

Warto przy okazji mieć świadomość, że kupując nowego GeForce’a, otrzymujemy nie tylko wydajną kartę graficzną, która pozwoli nam wygenerować przepiękną oprawę i płynną rozgrywkę w zaawansowanych grach AAA, ale także cały ekosystem NVIDII, oferujący szereg autorskich funkcji i technologii, których często ze świecą szukać u konkurencji. Te realnie zwiększają wartość produktów Zielonych, poprawiając nasze doznania w ramach gamingu lub też oferując nam narzędzia, dzięki którym możemy pochwalić się naszą kreatywnością w społeczności graczy. Warto więc nieco bliżej przyjrzeć się temu, co karty graficzne GeForce RTX i GeForce GTX mają do zaoferowania osobom, które zdecydują się na ich zakup lub też komputera stacjonarnego czy laptopa w niej wyposażonego.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDA GeForce, czyli nie tylko GPU. Co jeszcze oferuje ekosystem Zielonych?

 0