Back to School - jaki laptop z GeForce RTX na powrót do szkoły lub uczelnię?

Back to School - jaki laptop z GeForce RTX na powrót do szkoły lub uczelnię?

Back to School - jaki laptop na powrót do szkoły?

Wrzesień powoli dobiega końca, co oznacza, że uczniowie już wrócili do szkoły, a studenci zaraz to uczynią. Warto więc z tej okazji uzbroić się w nowy sprzęt, gotowy na nadchodzące wyzwania. Jak domyślacie się już zapewne z tytułu tego artykułu, chodzi nam o nowego laptopa, który przyda się zarówno do nauki i szeroko rozumianej kreatywnej pracy, jak i rozrywki, czyli gier i oglądania filmów, bo przecież nie samymi obowiązkami człowiek żyje :) A że jesień to zwyczajowo wysyp dużych produkcji AAA, które zachwycają oprawą graficzną (wystarczy wspomnieć o takich nadchodzących grach, jak Call of Duty: Modern Warfare 2, Skull and Bones, Gotham Knights, Forspoken, Atomic Heart czy The Callisto Protocol)... Aby docenić ich walory estetyczne, nierzadko potrzeba mocnego komputera, obsługującego najnowsze technologie. 

Karty graficzne GeForce RTX poza wysoką wydajnością oferują wiele dodatkowych technik, które zwiększają ich możliwości i funkcjonalność.

Back to School 2022 - poradnik zakupowy na powrót do szkoły

Laptop to z kolei znacznie wszechstronniejsza platforma, która zapewnia większą mobilność - możemy zabrać sprzęt na uczelnię, do pracy, na wyjazd służbowy czy do znajomych, np. na oldschoolowe LAN-party, a jednocześnie współczesne notebooki sprawdzają się praktycznie równie dobrze co stacjonarki. W tym artykule postaramy się doradzić, na co warto zwrócić uwagę przy doborze notebooka z GeForce RTX na pokładzie i na jakie modele postawić, przy okazji wyjaśniając istotne technologie i pokazując ich praktyczne zalety. 

Coś dla uczniów, graczy i twórców - polecane laptopy z GeForce RTX na pokładzie

Zanim przejdziemy jednak do konkretnych propozycji, najpierw omówimy, jakie korzyści zapewniają poszczególne modele, poza tak oczywistymi kwestiami, jak wysoka wydajność w swoim segmencie. Na kolejnych podstronach znajdziecie propozycje dla trzech różnych grup użytkowników, czyli uczniów/studentów, hardcore'owych graczy oraz kreatywnych osób, które potrzebują wydajnego sprzętu do realizacji swoich pomysłów. Bazujemy tu na modelach i cenach dostępnych w najpopularniejszych polskich elektrosklepach, czyli x-kom, Media Expert, Morele, Komputronik i RTV Euro AGD. Poza tym, z racji tego, że artykuł powstaje przy współpracy z NVIDIĄ, skoncentrujemy się na maszynach z dedykowanymi kartami graficznymi GeForce RTX od NVIDII. Nie da się bowiem ukryć, że GPU tego producenta są praktycznie bezkonkurencyjne w mobilnym segmencie, a do tego zapewniają wiele dodatkowych korzyści. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Back to School - jaki laptop z GeForce RTX na powrót do szkoły lub uczelnię?

 0