Polecane słuchawki dla graczy na 2020 rok

Polecane słuchawki dla graczy na 2020 rok

Kontynuujemy serię artykułów, w których polecamy najlepsze gamingowe produkty z różnych kategorii. Po monitorach przyszedł czas na słuchawki dla graczy i tradycyjnie, aby ułatwić Wam wybór, podzieliliśmy wybrane przez nas sprzęty na kategorie cenowe. Po raz kolejny powtarzamy też, żeby nie traktować tego zestawienia jako wyroczni, gdyż na rynku znaleźć można wiele innych ciekawych propozycji, a my postawiliśmy na sprawdzone zestawy słuchawkowe, które sami recenzowaliśmy lub mieliśmy z nimi bezpośredni kontakt. Poza tym, znajdziecie tu nie tylko najnowsze modele, ale i wiele starszych, choć staraliśmy się upewnić, że wszystko dostępne jest jeszcze w sprzedaży. Pamiętaliśmy również o różnorodności, by zaspokoić potrzeby różnych grup odbiorców. 

Jeśli w naszym zestawieniu brakuje jakichś propozycji, które Waszym zdaniem powinny się tu znaleźć, to zachęcamy do dzielenia się opiniami w komentarzach.

 Polecane monitory dla graczy na 2020 rok

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnim roku raczej niewiele działo się na rynku gamingowych słuchawek i choć konkurencja w tym segmencie robi się coraz większa, to nie przekłada się to na innowacyjność. Dlatego też relatywnie niewiele modeli, które znajdziecie w tym poradniku, wypuszczonych zostało w ostatnich 12 miesiącach. A jeśli mielibyśmy mówić już o jakichś trendach, to coraz powszechniej stosowane są systemy wirtualnego dźwięku przestrzennego (jego jakość w dużej mierze zależy od realizacji i w najtańszych produktach przeważnie prowadzi do dużych zniekształceń audio) oraz pojawi się więcej modeli bezprzewodowych, choćby w postaci nowych wariantów dobrze znanych już headsetów (choć te wciąż przeważnie są drogie). Jeśli w naszym zestawieniu brakuje jakichś propozycji, które Waszym zdaniem powinny się tu znaleźć, to zachęcamy do dzielenia się opiniami w komentarzach. Zaczynamy:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Polecane słuchawki dla graczy na 2020 rok

 0