Prezentowy poradnik komunijny 2019

Prezentowy poradnik komunijny 2019

Prezentowy poradnik komunijny 2019 - Fotele dla graczy

Fotel SPC Gear SR500BK - cena od 799 PLN

Morele  X-KOM HardPC Komputronik

Były już myszki, klawiatury, podkładki i słuchawki, pora więc na komunijny prezent, który ciężko będzie zabrać ze sobą do samochodu, a mianowicie… fotel! I chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma to większego sensu, to tak naprawdę jest to inwestycja w zdrowy kręgosłup, którą naprawdę warto poczynić i to niezależnie od tego, czy chodzi o granie przy komputerze, czy też codzienną pracę. Ciekawą propozycją jest na przykład wyceniony na 1049 PLN SPC Gear SR500BK, który dostępny jest w trzech różnych wersjach kolorystycznych skóry ekologicznej - czarno-czarnej, czarno-czerwonej i czarno-białej. Fotel charakteryzuje się kubełkową konstrukcją rodem z samochodów wyścigowych, mechanizmem multilock umożliwiającym bujanie z opcją blokady w jednej z pięciu wybranych pozycji, regulacją oporu odchylenia, regulacją wysokości siedziska czy możliwością odchylenia oparcia. Co więcej, w zestawie znajdziemy dwie poduszki, a podłokietniki 4D umożliwiają regulację wielu płaszczyznach: góra/dół, lewo/prawo, przód/tył oraz rotowanie w lewo/prawo, dzięki czemu każdy dopasuje ustawienia fotela do swoich gabarytów i będzie miał pewność, że jego plecy są odpowiednio wspierane.  

Fotel CA Hussar Biało-Czerwony - cena od 599 PLN

Komputronik

Skoro zdrowie młodego gracza jest najważniejsze, to mamy kolejną propozycję z kategorii foteli gamingowych, żeby naprawdę było z czego wybierać. Fotel CA Hussar Biało-Czerwony jest pokryty miękką ekologiczną skórą o wysokiej jakości i odporności na ścieranie i brud, elementy obrandowania zostały wyhaftowane, a mocne szwy łączące elementy fotela zapobiegają uszkodzeniom pokrycia. Tradycyjnie możemy też liczyć na kubełkowy kształt z podparciem dla ramion i pleców, a oparcie oraz siedzisko zostały wypełnione odporną na odkształcenia pianką. Podłokietniki można regulować w czterech kierunkach, w górę i dół, do przodu i tyłu oraz odchylać w lewo i prawo, a ich miękkie wykończenie zapobiega uczuciu zmęczenia. Fotel można odchylać maksymalnie o 145° z opcją blokady w dowolnym momencie, funkcja TILT umożliwia bujanie, a pokrętło pod siedziskiem regulację oporu potrzebną do odchylenia. Co równie istotne, podwójne kółka wykonane z miękkiego tworzywa pozwalają na płynne przemieszczanie się i jednocześnie zapobiegają rysowaniu podłogi.

Fotel Warrior Chairs Dragon - cena od 535 PLN

Morele sferis Komputronik 

Jak już wiemy solidny gamingowy fotel to podstawa, za którą młody użytkownik z pewnością podziękuje nam w przyszłości, kiedy w odróżnieniu od swoich rówieśników nie będzie wiedział, co to ból pleców. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie proponuje firma Warrior Chairs, której fotele kuszą już samymi nazwami, tj. Sword, Monster czy Fields of Battle. My wybraliśmy do naszego poradnika model Dragon, który idealnie pasuje do graczy zafascynowanych fantasy i zawzięcie broniących świata przed potworami, ale nie tylko. A mówiąc już całkiem serio, to możemy liczyć na wygodny kubełkowy kształt oraz zestaw poduszek poprawiających komfort, bezpieczne dla podłogi miękkie kółka, mechanizm pozwalający na wychylenie oparcia i regulację wysokości siedziska, system pozwalający na bujanie się w fotelu, miękkie i wygodne podłokietniki z możliwością regulacji wysokości oraz stylowy smoczy design. Cena od ok. 535 PLN (w promocji).

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prezentowy poradnik komunijny 2019

 0