Top 10 foteli dla graczy - polecane modele z róznych kategorii cenowych

Top 10 foteli dla graczy - polecane modele z róznych kategorii cenowych

Doposażając stanowisko gracza po zakupie komputera najczęściej sięgamy po peryferia, czyli myszki, klawiatury czy słuchawki, zupełnie zapominając o jeszcze jednym niezwykle istotnym elemencie. Mowa oczywiście o fotelu, który powinien stanowić dla nas priorytet i na pewno nie powinniśmy pomijać go w trakcie kształtowania naszego budżetu. Wygodne siedzisko wpływa bowiem nie tylko na nasz komfort w trakcie rozgrywki, ale również zdrowie. Jest to więc tak naprawdę inwestycja w zdrowy kręgosłup, którą naprawdę warto poczynić i to niezależnie od tego, czy chodzi o granie przy komputerze, czy też codzienną pracę. Tym bardziej, że nawet jeśli teraz nie odczuwamy żadnych dolegliwości z tego tytułu, to możemy być praktycznie pewni, że z czasem te zaczną nam doskwierać, przez co dłuższe sesje przy komputerze mogą stać się bolesnym doświadczeniem, a tego chcemy przecież uniknąć. W obecnej sytuacji, kiedy uczymy się, pracujemy i gramy w domu więcej niż kiedykolwiek wcześniej, jest to naprawdę poważne ryzyko.

Na rynku znajdziemy całe zatrzęsienie foteli dedykowanych graczom, więc wybór odpowiedniego może wydawać się trudny, ale spieszymy z pomocą.

Na rynku znajdziemy całe zatrzęsienie foteli dedykowanych graczom, więc wybór odpowiedniego może wydawać się trudny, ale na szczęście większość gamingowych krzeseł to bardzo podobne kubełkowe konstrukcje, przypominające siedzenia w samochodach rajdowych. Różnice sprowadzają się często jedynie do stylistyki, osobistych preferencji i dostępnego budżetu. Nie da się ukryć, że droższe modele często wykonane są lepszej jakości materiałów i oferują więcej opcji regulacji poszczególnych elementów, co ma duży wpływ na ergonomię. W tym miejscu trzeba też wspomnieć, że przy zakupie konkretnego modelu warto wziąć pod uwagę maksymalne obciążenie i przystosowanie do konkretnego wzrostu, bo obecnie można już znaleźć modele dedykowane naprawdę różnym typom sylwetki. Aby jednak nieco ułatwić Wam wybór, postanowiliśmy przedstawić 10 polecanych gamingowych foteli w różnych kategoriach cenowych. Jeśli więc szukacie odpowiedniego krzesła, które sprawdzi się nie tylko w trakcie grania, ale i codziennej pracy, to dobrze trafiliście. Zapraszamy do lektury!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Top 10 foteli dla graczy - polecane modele z róznych kategorii cenowych

 0