Wyposażamy stanowisko gracza z Modecom, odc. 4: Klawiatury

Wyposażamy stanowisko gracza z Modecom, odc. 4: Klawiatury

Modecom Volcano Gamer od sprawdź cenę

Poszukując klawiatury z najwyższej półki, warto zastanowić się nad zakupem modelu Volcano Gamer - to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna z niemalże wszystkimi możliwymi funkcjami. Model Volcano Gamer został oparty na niebieskich lub brązowych przełącznikach Kailh, a do jego największych zalet należą: regulowane czerwone podświetlenie LED, bardzo wysoka jakość wykonania obudowy, liczne skróty multimedialne oraz odpinana podpórka pod nadgarstki. Ostatnia z wymienionych cech sprawia, że Volcano Gamer to nie tylko świetna propozycja dla graczy, ale także łakomy kąsek dla osób często wprowadzających tekst. 

Wyposażamy stanowisko gracza z Modecom, odc. 4: Klawiatury

Modecom Volcano Blade od sprawdź cenę

Jeśli interesujecie się zakupem klawiatury mechanicznej TKL, a jednocześnie cenicie sobie niskoprofilowe konstrukcje z notebooków, to z pewnością zainteresuje Was model Volcano Blade. Jest to kompaktowa klawiatura mechaniczna z niebieskimi, czerwonymi lub brązowymi przełącznikami Kailh Slim, a także czerwonym podświetleniem LED i funkcją tworzenia makr. Kailh Slim mają wysokość równą ledwie 5,9 mm, skok zaś - 2,4 mm, przy punkcie aktywacji ustalonym na ledwie 1,2 mm. Korzysta się z nich trochę tak, jak z laptopowych klawiatur wyspowych, ale mechaniczna charakterystyka klawiszy oczywiście pozostaje. Jednocześnie całkowita wysokość klawiatury Volcano Blade wynosi skromne 22,5 mm, przez co jest ona niezwykle łatwa w transporcie i wygodna również dla osób posiadających mniejsze dłonie - kobiet i najmłodszych graczy. Ciekawostką jest, że ten model ma także odpinany przewód sygnałowy USB - to kolejna ważna informacja dla osób często przewożących peryferia, na przykład na turnieje LAN.

Wyposażamy stanowisko gracza z Modecom, odc. 4: Klawiatury

Modecom Lanparty od sprawdź cenę

Nie uznajecie kompromisów i wszystko musicie mieć dokładnie tak, jak sobie zamarzycie? Zainteresujcie się zatem klawiaturą Lanparty. Model ten dostępny jest w szerokiej gamie różnych wersji, z wieloma rodzajami przełączników i podświetlenia. Technicznie rzecz biorąc, jest to po prostu klasyczna klawiatura typu TKL, rozszerzona o obsługę makr, ale można ją nabyć zarówno z niebieskimi przełącznikami Kailh, jak i niebieskimi lub brązowymi Outemu. Mało tego, producent przewidział także wariant RGB (widoczny na poniższym zdjęciu), który od wersji standardowej różni się tym, że wyposażono go w wielobarwne strefowe podświetlenie. 

Wyposażamy stanowisko gracza z Modecom, odc. 4: Klawiatury

Modecom Volcano Hammer od sprawdź cenę

Jeżeli geniusz tkwi w prostocie, to klawiatura Volcano Hammer jest modelem genialnym, a do tego kosztuje naprawdę symboliczne pieniądze. Volcano Hammer to pełnowymiarowa konstrukcja z niebieskimi, czerwonymi lub brązowymi przełącznikami Outemu, podświetlonymi czerwonymi diodami LED. Brak dodatkowego oprogramowania sprawia, że jest to rozwiązanie całkowicie Plug and Play. Za symboliczne 139 zł otrzymujemy sprzęt o ergonomicznym profilu obudowy i, jak twierdzi producent, naprawdę dużej żywotności (również dzięki zastosowaniu nieścieralnych klawiszy). Wielu dziennikarzy z całej Polski zgodnie twierdzi, że Volcano Hammer to lider w dziedzinie stosunku jakości i możliwości do ceny. Trudno o lepszą rekomendację.

Wyposażamy stanowisko gracza z Modecom, odc. 4: Klawiatury

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyposażamy stanowisko gracza z Modecom, odc. 4: Klawiatury

 0